Promosyon Ürünleri

Markanızı Promosyon Ürünleri ile Binlerce Kişiye Ulaştırın

Promosyon ürünleri marka bilinirliğini artırmak için birçok yol sunan ayrıca harika bir çözümdür. Bu ürünler etkileyici bir kalıcılık gücüne sahiptir. Tüketicilerin yarısından fazlasının, aldıkları promosyon ürünlerinden bazılarını en az beş yıl, bazı promosyon ürünlerinin ise 10 yıl veya daha uzun süre sakladıklarını söylüyor. Hedef kitlenize ulaşmayı hedefleyebilirsiniz. Bunun için pazarlama bütçenizi en iyi şekilde kullanmanız gerekecektir.

Promosyon Ürünleri Markanızın Bilinirliğini Artırır
Promosyon Ürünleri Eşantiyon Ürünleri Olaraktan Bilinir

Biz Sizi Arayalım

Tüm promosyon ürünleri ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde satış temsilcisi arkadaşlarımız arayacaktır.


Marka bilinirliği oluşturan ve yatırımınızdan makul bir geri dönüş sağlayan bir reklam ve promosyon yöntemine ihtiyacınız var, değil mi? Promosyon ürünleri kullanarak markanızı her zaman ileriye taşıyacağınızı unutmayın.

Şirket logonuzu veya mesajınızı neredeyse her şeyin üzerine koyabilirsiniz. Her ay kalemler, kordonlar, toplar, gömlekler, kupalar, çantalar, çantalar, anahtarlıklar, mıknatıslar veya daha fazlasını içeren binlerce promosyon ürünü basıyoruz. Logonuzu veya mesajınızı hemen hemen her şeyin üzerine yazdırabiliriz. Özel baskılı promosyon ürünleri ticaret fuarı eşantiyonları, çalışan takdiri veya geri dönen müşteriler için hediyeler olarak mükemmeldir. Marka bilinirliğini artırmaya ve yeni ürün lansmanlarını öne çıkarmaya yardımcı olabilmektedir. Promosyon ürünü üzerinde yapılan bir araştırma, kalemler, takvimler, anahtarlıklar veya kupalar gibi öğelerin yüksek puan aldığını ve tekrar tekrar kullanıldığını, mesajların ve şirket adlarının hiçbir ekstra ücret ödemeden ifşa edildiğini gösterdi. Promosyon ürün yapan firmalar olarak bakıldığında mevcut binlerce tedarikçiden sadece birkaçı bizim yeteneklerimize sahip. Promosyoncular olarak 10 yılı aşkın bir süredir iş hayatındayız, hızlı geri dönüş süreleri, özel sanat eserleri ve mükemmel müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri Gösterim Başı Maliyeti Oldukça Düşüktür

Promosyon Ürünleri En Kolay Pazarlama Aracıdır.

Promosyon Ürünleri Müşterileriniz Üzerinde Bir İzlenim Yaratır

Promosyon Ürünleri Uygun Pazarlama Ürünleridir

Promosyon Ürünleri Siz ve Müşterileriniz İçin Kazan Kazan Durumu Ortaya Çıkarır

Promosyon ürünleri yerine sadece bir kez görülen medya araçlarına para mı harcıyorsunuz?

Parmaklarınızın ucundaki yaklaşık 500 bin seçenekle kendinizi, işinizi veya ekibinizi tanıtmanın daha iyi bir yolu olamazdı. Reklam verirken rakiplerinizden başarılı bir şekilde ayrışıyor musunuz? Bunun şimdiye kadar yaptığınız en uygun maliyetli ve etkili promosyon olup olmadığına bakın. İşinizi pazarlamak veya etkinliğinizi, web sitenizi, grubunuzu tanıtmak için kullanabileceğiniz 2 milyondan fazla promosyon ürünü bulunduğunu hatırlatalım. Reklam spesiyaliteleri, profesyonellerin tanımlamaya, tasarlamaya veya yürütmeye yardımcı olabileceği kapsamlı bir pazarlama stratejisinin parçasıdır.

Şirketinizin adının, insanların hemen hatırlayacağı kadar ünlü olmasını ister misiniz ? Elbette, kahve kupaları ve kalemler kalıcı çekiciliği olan ürünlerdir. Ancak bugün profesyonel promosyon matbaa ürünleri olarak şirketinizin adını ve logosunu basabilecekleri başka birçok seçeneği mevcuttur. Broşür, Dergi, El İlanı gibi.

21. Yüzyıl Promosyon Ürünleri

Benzersiz bir promosyon ürünü ile rekabette öne çıkmak ister misiniz? Şunları göz önünde bulundurun: Örneğin; USB flash bellek, promosyon kalemlik konu işlevsellik olduğunda mükemmel bir seçenektir. Powerbankleri düşünelim. Kullanıcılar telefonu her açtığında (ki bu çoğu insan için çok yaygındır), işletmeniz için üretilen bu ürünleri görür. Yanında taşır ve saklar. Şirket adınız veya logonuzla basılabilen en son ürünlerden biridir. Ek olarak taşınabilen ve diğer güç kaynaklarından bağımsız olarak cihazları şarj edebilen şarjlı bir powerbank 21. yüzyıl için harika bir pazarlama ürünüdür. Cebinizde veya çantanızda taşıyabileceğiniz kadar küçük olan bu harici pil, şirketinizin adını bastırabilmek için mükemmel boyuttadır.

Geçmişte Promosyon Ürünleri Ürettirenlerden Tavsiyeler Alın

Doğru promosyon ürününü seçmek, ticari ürün pazarında faaliyet gösteren bir şirket için çok önemlidir. Kötü giden bir işten ve size paraya mal olan bir reklam paketinden daha kötü bir şey yoktur. Geçmişte promosyon ürünleri ürettirmiş olan arkadaşlarınızdan veya meslektaşlarınızdan tavsiyeler alın. Genel müşteri memnuniyetini anlamak için makalemizi okumaya devam edin.

Promosyon Ürünleri Güçlü ve Uygun Fiyatlı Seçenekler Sunar

Pazarlama alanında çalışmasanız bile, promosyon ürünlerinin şirketinizin kârlılığı üzerindeki etkisini hayal bile edemezsiniz. Mevcut en güçlü ve etkili pazarlama araçlarından biri olan promosyon ürünü, markanızı ön plana çıkarmak için aradığınız sihirli değnektir. Promosyon ürünleri, geleneksel bir pazarlama aracı olmasına rağmen, yeni başlayanlar, küçük işletmeler, kurumlar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için mükemmel bir pazarlama aracıdır. Bu kullanışlı araçlar, herhangi bir işi kolaylaştırmak için güçlü ve uygun fiyatlı seçenekler sunar. Örneğin promosyon şapka fiyat ya da promosyon anahtarlık fiyat teklifimizi isteyebilirsiniz. Kaliteli kumaş ve uygun fiyatları göreceksiniz.

Uluslararası Promosyon Ürünleri Derneği

Promosyon ürünleri endüstrisinin en önemli gerçeklerini ve istatistiklerini öğrenin. Uluslararası Promosyon Ürünleri Derneği (PPAI), promosyon ürünleri endüstrisinin çeşitli kurumsal üyelerine hizmet veren, kar amacı gütmeyen uluslararası bir ticaret birliğidir. Dernek 1903’te kuruldu ve şu anda 10.500’den fazla üyesi var. Promosyon ürünleri endüstrisinin büyüklüğü Uluslararası logolu promosyon Ürünleri Derneği’nin (PPAI) verilerine göre, promosyon ürünleri endüstrisinin değeri şu anda 23,3 milyar ABD dolarını aşmaktadır. IBIS World, promosyon ürünleri endüstrisinin son beş yılda yılda %2,7 büyüdüğünü bildiriyor. Aynı dönemde Amerika Birleşik Devletleri’nde promosyon ürünleri sunan şirket sayısı 35.000’e ulaşarak sadece Amerika’da 500.000’den fazla iş imkanı sağladı.

Promosyon Ürünleri En Yüksek Reklam Hatırlanabilirliliğine Sahip Materyallerdir

PPAI ve diğer medya kuruluşları tarafından sağlanan promosyon ürünleri hakkında bilmediğiniz bazı ilginç gerçekler bulunmaktadır. İlk basılı promosyon ürünü, George Washington’un başkanlık kampanyasında promosyon ürünleri kullandığı ve bu tarih 1789 yılına kadar uzanır. Promosyonlar, en yüksek reklam hatırlanabilirliğine sahip materyallerdir. Basılı, TV ve çevrimiçi reklamlardan daha iyi performans gösterir. Tüketicilerin % 76’sı promosyon ürününün reklamlarını hatırlarken, tüketicilerin yalnızca %7’si TV reklamı izledikten sonra reklamverenin adını hatırlamıştır. Tüketiciler haftada en az bir kez promosyon ürünlerine karşı en az bir kez ücretsiz ürünleri kullanıyor. Ev ve iş takviminin yaklaşık yarısı, marka bilinirliğini artırmak isteyen şirketler tarafından sunulan eşantiyonlardır. İnsanlar telefonlarında çok az takvim kullanıyorlar. Ancak masalarında ve duvarlarında sıklıkla takvim kullanıyorlar. Tüketiciler, promosyon ürünlerini aldıktan sonra reklamverenler hakkında olumlu bir izlenime sahip olurlar. Tüketici ücretsiz hediyeleri aldıktan sonra promosyon ürünlerini sunan promosyon firmaları ürün/hizmet almak istiyor.

Sektörünüze Uygun Promosyon Ürünleri Seçmenize Birlikte Karar Verelim

Promosyon ürünleri, markanızı oluşturmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için değerli ve uygun maliyetli bir yol sunar. Hediye şeklindeki ürünler, mevcut ve potansiyel müşteriler üzerinde olumlu bir izlenim yaratır ve şirketin marka imajını geliştirir. Tekrar satın alımlar ve değerli yorumlar almanızı sağlar. Markanızı ve bilinirliğinizi oluşturmak ve tanıtmak için kullanabileceğiniz tam anlamıyla binlerce promosyon ürünü vardır. Dolayısıyla bu makale, kataloğumuzdan birini seçmenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Lütfen sektörünüze en uygun ürünleri seçin veya bizimle iletişime geçin birlikte karar verelim

Müşterilerinize Fiilen Kullanabilecekleri, Promosyon Ürünleri Hediye Edin

Sağlam ve zengin kupalar, kahve satan işletmeler için bariz bir seçimdir. Burada unutulmaması gereken nokta, potansiyel müşteriler hediyelerinizi gördüklerinde, kim olduğunuzu veya işletmenizin neler sunabileceğini kullandıklarında marka gücüne ulaşmanın daha kolay olduğudur. Kaliteyi Unutmayın, bütçeniz kısıtlıysa küçük bir hediye vermekte fayda var. Kullanıcı sert bir rüzgara yakalandığında ters dönen bir şemsiye yerine basılı bir not defteri promosyon ürünlerini tercih eder. Ürününüzün veya hizmetinizin kalitesini gelişmiş eşantiyonunuzun kalitesine göre değerlendireceklerdir. Güven oluşturmak ve insanları sizden satın almaya teşvik etmek, onlara ürün için ödeme yaptıklarında alacakları kaliteyi verir. Yenileyebileceğiniz ve fiilen kullanabilecekleri ücretsiz hediyeler almaktan mutlu olurlar. Minnettar yakınlık, daha yakın çalışma ilişkileri yaratır ve markanıza güven oluşturur. Bu, yeni gelir elde ederken güven oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Promosyon dolma kalem takılı olduğu manyetik not defterlerinin kullanılma olasılığı çok yüksektir ve markanızın tanınma olasılığıda aynı oranda yüksek olacaktır.

Promosyon Ürünlerini Dikkatlice Seçin ve Dağıtın

Eşantiyon ürünlerinizi seçip satın aldıktan sonra bunları mümkün olduğunca sık dağıtın. Ticaret fuarlarında, ofislerde ve mağazalarda, konferanslarda sunumlar yapın. Onları müşterilerinize ve iş insanlarına gönderin. Bunu web sitenizde iletişim bilgileri karşılığında veya haber bültenimize kaydolurken yapabilirsiniz. Tüketici pazarının köşesinde güvenilir bir lider olarak iş potansiyelinizi fark eden yeni ve geri dönen müşteriler şeklinde sonuçları yakında göreceksiniz. Promosyon ürünlerini dikkatlice seçmek ve dağıtmak, markanızı oluşturmanın yollarından yalnızca biridir.

En Güçlü Pazarlama Araçlarından Biri, Hediyelik Promosyon Ürünleri

Herhangi bir işletmedeki en güçlü pazarlama araçlarından biri, özel promosyon ürünlerinin kullanılmasıdır. Çok düşük bir maliyetle markanız için sınırsız gösterim elde edin. Müşterilerin bir promosyon fosforlu kalem ürünü aldıktan sonra bir şirket hakkında daha olumlu bir izlenime sahip oldukları iyi bilinmektedir. Promosyon ürünleri satın alan pek çok kişi günlük hayatında kullanmaktadır.

Promosyon Ürünleri En Uygun Maliyetli Pazarlama Yoludur

Herhangi bir işletmenin ana hedeflerinden biri marka bilinirliğini artırmaktır. Firma adının veya ürünlerinin potansiyel müşterilerin akıllarında olabildiğince uzun süre kalması çok önemlidir. Bunu yapmanın en uygun maliyetli yollarından biri promosyon ürünleridir. Promosyon ürünler, işletmelerin logolarını veya sloganlarını müşterilerin günlük olarak kullandıkları ürünlerin üzerine yerleştirmelerine olanak tanır. Bir işletme müşterilerinin aklında böyle kalır.

Çok Para Harcamadan Promosyon Ürünleri Kullanarak, Markanızı Müşterilerinizin Göz Önünde Tutun

Promosyon ürünleri kalıcı bir etkiye sahiptir ve müşteriler bunları günlük yaşamlarında kullanabilirler. Kartvizitler, ajandalar ve usb bellekler ve bunun gibi. işinizi ve ürünlerinizi tanıtmak için endüstri standardı haline geldi. Dergi, broşür gazete ilanı gibi ürünleri düşünün. Ne yazık ki bunları atmak çok kolay. Ama potansiyel müşterilerin günlük yaşamlarında kullandıkları promosyon ürünlerini çöpe atma olasılıkları daha düşüktür. Promosyon ajanda fiyatları olarak değil, üzerinde markanızın logosu varsa, bu bir başarı reçetesidir. Geleneksel kartvizitler, kartpostallar ve el ilanlarından çok daha düşük maliyetle ama yüksek bir yatırım getirisi sağlar. Spesifik olarak işletmenize müşteri çekmenin hiç bir zaman bitmeyen görevide, işletmenin büyümesi için tekrar tekrar temas kesinlikle gereklidir. Çok fazla para harcamadan işletmenizi her zaman müşterilerinizin göz önünde nasıl tutabilirsiniz? Bu, müşterilerin ürününüzü gerçekten kullanma, markanızı hatırlama ve bilinirlilik olasılığını büyük ölçüde artırır. Mevcut ve potansiyel müşterilerinin günlük hayatlarında kullanacağı özel markalı promosyon ürünleri için sonsuz fırsatlara sahiptir.

Markanızı Güçlendirmek ve Güzel Yerlerde Konumlandırmak İÇin Promosyon Ürünleri Kullanın

Promosyonel hediyeler, markaların izleyicileriyle fiziksel düzeyde bağlantı kurmasına yardımcı olan harika pazarlama araçlarıdır. Beş duyuya (görme, duyma, dokunma, koku alma ve tatma) hitap eden tek promosyon ürünü diyebiliriz! Markanızı güçlendirmek ve konumlandırmak için mevcut veya potansiyel müşterilerinize promosyonel ürünleri sunmanın birçok yolu vardır. Buna ticaret fuarı hediyeleri, satın alma ödülleri, konferans katılımcısı hediyeleri ve hatta sadakat ve teşvik öğeleri dahildir. Masanızın üzerinde veya yakınında markalı bir fosforlu kalem promosyon ürünleri veya kahve kupası mutlaka vardır. Promosyonel ürünler işe yarıyor mu? Bu modern dijital çağda birçok kişinin sorduğu soru şudur: “Promosyon ürünleri hala geçerli mi?” İşte bunu yapmanız için birçok nedeniniz var. Sadece etrafınıza biraz bakın. Promosyon ürünleri her yerde.

Promosyon Ürünleri İlk 10 Sıralaması Günden Güne Değişmektedir

Çeşitli promosyon ürünlerinin popülaritesine bakıldığında, yıllar boyunca sadece küçük değişikliklerle çeşitli sıralamalar olmuştur. Ancak yepyeni ürünler de tekrar tekrar ilk 10’a girmekte ve teknoloji arenasında yenilikler yaratmaktadır. Geçerli örnek: Kablosuz şarj cihazları. Elbette, en popüler promosyon ürünleri sıralamasında yer almıyorlardı. Peki şu anda en popüler promosyon ürünlerinin başında sizce hangi ürünler geliyor? Yazı gereçleri uzun zamandır favori olarak tanımlanıyor. Bunlar tipik olarak “bilinen” ürünlerdir. Bu, hedef grup tarafından bilindiği ve sıklıkla beklendiği anlamına gelir. Bu etkiler nedeniyle ilk 10 sıralaması yıldan yıla değişmektedir. Fiyatlandırma sınırlı bir pazarlama bütçesiyle çalışıldığında büyük avantaj sağlar.

Promosyon Ürünleri Ucuz ve Esnek İletişim Biçimi Sunmaktadır

Promosyon ürünleri bir yandan büyük iletişim bütçeleri olmayan küçük işletmeler için çok ucuz ve esnek bir pazarlama iletişimi biçimi sunmaktadır. Bu, promosyon defter önlemlerinizin etkisini ve erişimini artırmak için harika bir yoldur. Promosyon ürünlerinizin ilgili hedef gruba nasıl ulaşmasını isterseniz isteyin, aktarım durumu ve ilgili deneyim çok önemlidir. Bu geri çağırma muhtemelen daha da genişleyecektir. Dijital ya da kağıt ortamdan farklı olarak bir ürüne dokunduğunuzda dokunsal bir deneyim yaşarsınız. Promosyon ürünleri, ürünün olumlu kullanım özelliklerinin olumlu iletişimine ve keyfine atfedildiklerinde etkilidir.

Promosyon Ürünleri ile Ticari Ürün Arasındaki Fark Nedir?

Hayatın hemen hemen her alanıyla ilgili ticari makaleler var: En sevilenler genelde spor kulübü, ünlü kültler gibi. Promosyonel hediyeler bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Sadece isim değişikliği ile duygusal bir ticari ürün olarak varlığını sürdürmektedir. Peki promosyon ürünü ile ticari ürün arasındaki fark nedir? Promosyon ürünleri genellikle alıcı için ücretsizdir. Ticari ürün ise para ile satılan ürünlerdir. İkisi aslında çok ayrı şeylerdir.

Promosyon Ürünleri reklamın en Saygın Halidir.

Markalı promosyon ürünlerinin satışı söz konusu olduğunda, ister şirketinizin düzenli müşterileri ister fuar standınızın ziyaretçileri olsun, tam olarak ulaşmak istediğiniz tüketicilerle tanışacaksınız. Promosyon ürünleri, reklamın en saygın şeklidir. Bunu gazeteler, radyo, dergiler, televizyon ve internet takip ediyor. Markalı promosyon ürünlerini kullanmak markanıza değer katacaktır. Geri dönüş ve dönüşüm sağlar. Bu da onları markanızı tanıtmak için uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. Promosyon ve ticari ürünler bizi etkiler. Bu nedenle, dramatik bir şekilde reklam vermenin ideal bir yoludur. Klasik pazarlama karması her zaman ürün, iletişim, fiyat ve satış gibi farklı yönlerle ilgilidir. Ürün ve hizmetlerin optimum karışımı, genellikle istenen satış rakamlarına ulaşılmasına yardımcı olur.

Dijital Reklamcılığa veya Geleneksel Reklamcılığa Nazaran Promosyon Ürünleri Daha Az Maliyetlidir

Promosyon ürünleri konusunda yıllar içinde çeşitli ulusal ve uluslararası çalışmalar yapılmıştır. Televizyon reklamları gibi geleneksel reklamların yapımı pahalıdır. Küçük işletmeler, reklam verenlerin pazarlama bütçeleriyle tüketicilere ulaşması için başka etkili yollara ihtiyaç duyar. Markalı promosyon ürünlerinin üretimi çok daha ucuzdur ve yatırımınızın karşılığını yıllarca alacağınızı göreceksiniz.

Promosyon Ürünleri Reklam Hatırlanabilirliliği Açısından Gerçek Bir ”Şampiyondur”

Yüksek Erişim: Hiçbir reklam mecrası, promosyon ürünlerinin erişimine ve dolaşımına sahip değildir.

Yüksek Kullanım Yoğunluğu: Başka hiçbir reklam aracının kullanım oranı yüksek ve iletişim için pek çok fırsatı yoktur. Promosyonlar sadece insanlara verdiğiniz ürünler değil aynı zamanda hayatlarına da dokunan harika bir reklam araçlarıdır

Optimal Reklam Hatırlanabilirliği: Daha önce de belirtildiği gibi, promosyon ürünleri, reklam hatırlanabilirliği alanında gerçek bir şampiyondur. Ürün teslim edildiğinde ve kullanıldığında ortaya çıkan duygular, kelimenin tam anlamıyla promosyonun anısına kanat açar.

Promosyon ürünü, bir şirketin veya etkinliğin reklamını yapmak için kullanılan markalı bir ögedir. Promosyon ürünleri sektörü ne kadar önemli olduğunu açıklayalım. Dijital reklamcılığın aksine, promosyonel hediyeler belirli, yinelenen ve düşük maliyetlidir.

Fuar Promosyon Ürünleri Deneyim Sunar

Promosyon ürünleri aşağıdakiler dahil pek çok avantaj sunar:

Bu ürünler sadece etkili olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli marka bilinirliği de yaratır. Marka sadakati oluşturur. Fuar için promosyon ürünleri insanların zaten deneyime sahip oldukları markalardan satın alma olasılığı daha yüksektir. Enerjik bir çalışan kendini işine adamış bir çalışandır. Deneyim sunma diye düşünürsek, promosyonlar deneyim sunar. Kalitesi, pratikliği veya tasarımı nedeniyle birçok kişi uzun süredir kullanıyor. Bu, markalarını temsil edecek ve farklılaştıracak yaratıcı ve kaliteli ürünler bulmaları için bir fırsat demektir.

Her Evde Yaklaşık Olarak 30 Adet Promosyon Ürünleri Bulunuyor

Ucuz promosyon ürünleri, en etkili ve uygun maliyetli pazarlama çözümlerinden biridir. Örneğin, 1 ABD Doları tutarındaki bir özel ögenin maliyeti, dijital reklamcılıktaki gösterim başına maliyetinden onda birinden daha ucuzdur. Bunu, 1.000 gösterim başına ortalama 3 ila 10 ABD Doları arasında değişen çevrimiçi reklamcılıkla karşılaştırın. Daha fazla promosyon ürünü istatistiği var tabi ki. Hala ikna olmadınız mı? Promosyon ürünlerinin etkili olduğunu kanıtlayan daha fazla istatistik var. Peki bunu biliyor muydunuz? Her evde yaklaşık 30 promosyon ürünü bulunmaktadır.

Modern Promosyon Ürünleri Sunmaktayız

Kişiler, kendilerine gömlek veya şapka veren bir reklam vereni her zaman hatırlıyor. En etkili promosyon ürünleri en popüler reklam biçimidir, bunu gazeteler ve radyo izlemektedir. Stres toplarının çok ötesine geçen çözümler sunabiliriz. Kupalar, kalemler ve anahtarlıklar gibi klasiklerden iPad kılıfları, flash sürücüler veya powerbankler gibi modern ihtiyaçlara kadar seçim yapın. Markalı ürünlerde tek sınır sizin hayal gücünüz.

Markanız için Promosyon Ürünleri Kullanarak Dönüm Noktalarını Atlamayın

Kurumsal dönüm noktaları: Örneğin; şirket yıldönümleri, doğum günleri, çeşitli bireysel veya ekip ödülleri. İyi hazırlanmış promosyon ürünleri, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi şirketinize bağlamanıza yardımcı olur. Teşekkür Ederiz: Yıl boyunca sıkı çalışmaları için çalışanlarına ve müşterilere teşekkür etme fırsatı sunduğunuz için.

Yeni bir projeye başlamayı mı düşünüyorsunuz? O zaman merak etmeyin. Zeminli Reklam olarak her zaman yanınızdayız. Genel anlamda, promosyon ürünleri sektörü son yıllarda katlanarak büyüdü ve pazar araştırması, sektörün gelecekte de katlanarak büyümeye devam edeceğini gösteriyor.

Müşterilerinize Günlük Yaşamlarında Kullanacakları Promosyon Ürünleri Ürettirin

Kurumsal Etkinlikler: Ticari fuarlar veya küçük ticaret fuarları ve yanında dağıttınız eşantiyonlar… Kendi markanız ile dağıttınız promosyon ürünlerinizle sektörde adınızı duyurmanız için harika fırsatlardır. Promosyonların uygun olduğu yerler daha yakından bakıldığında, aslında kalabalıklar bu iş biçilmiş kaftandır. Promosyon ürünleri çok yönlülüğü ile ortaya çıkar. Promosyon ürünleri, günlük yaşamınızda, boş zamanlarınızda veya işinizde fiilen kullanabileceğiniz ürünlerdir. Müşterilerin düzenli olarak kullandıkları kaliteli ürünler yaratarak aynı zamanda marka elçileri olurlar! Logolu usb bellek veya promosyon ajanda kalem ürünlerinin yanı sıra anahtarlıklar, powerbankler, çakmaklar, hediye setleri gibi minnettarlığımızı ifade eden marka ürünlerimiz mevcuttur.

Marka Sadakatini veya Marka Bilinirliğinizi Promosyonlar ile Artırın

İster marka bilinirliğini artırın, ister marka sadakatini artırın, deneyimler sunun tercihinize göre hepsi uygun fiyata.

1) Marka bilinirliğini artırın. Tek bir kalemin kullanım ömrü boyunca 3.000 baskıya oda ortalama 12 ay süre kullanımı vardır. Örneğin firmanızın isminin ya da logosunun yazılı olduğu kalemler, kupalar, çantalar ve tişörtler gibi. Bir okul logolu kalem veya şirket logolu su şişesi aldıysanız promosyon ürün almışsınız demektir. Güçlü bir marka varlığı, işletmenizi büyütmenin ve şirket logonuzu öne çıkarmanın anahtarıdır. Promosyonel hediyeler, satışlarınızı büyük oranda olumlu yönde etkileyebilmektedir. Popüler reklam kanallarından vermiş olduğunuz reklamlar; televizyonlarda çekici görünürler veya sosyal medya gibi, ancak çok pahalı olabilirler. Örneğin kahve fincanı. Sabahları bir fincan sıcak kahveden daha iyi bir şey yoktur herhalde. Kişiye özel kupalar en iyi promosyon ürünlerinden biridir. Promosyon ürünleri toptan ve fiyatları uzun zamandır uygun maliyetli bir pazarlama aracı olarak kullanılmaktadır. İşletmelerin ortak amacı iyi bir itibar oluşturmak olduğu için promosyon ürünleri insanların markalarını uzun vadede ellerinde tutmalarına veya markanın rakiplerinden sıyrılmasına yardımcı olur.

Müşterilerinize İlgi Çekici, Profesyonel Promosyonel Hediyeler Sunun

Müşterileri adaylarınız markanız hakkında yeterince bilgiye sahip mi? Her zaman markanız ile ilgili olumlu şeyler düşünüyor mu?

Promosyon ürünleri bulunan web sitemizde temel ihtiyaçlarınız olan ve (kıyafetler, anahtarlıklar, promosyon plastik kalem vb.) her zaman elinizin altında olan seçeneklere hayran kalacaksınız. İnsanların gerçekten ihtiyaç duyduğu veya kullanabileceği bir ürünün üzerine kendi logonuzu eklediğinizi hayal edin.

Promosyon malzemeleri aynı zamanda eşantiyon ve hediyelik olarak da adlandırılmaktadır. Promosyon ürünleri, iyice düşünülüp ve optimum şekilde kullanılmalıdır. Reklam panoları, TV ve radyo reklamları gibi gelişmiş seçenekler farkındalığı artırmaya yardımcı olabilmektedir. Ancak farklı markalar için çok pahalı ama etkili pazarlama platformları olduklarını kanıtlarlar. Promosyon malzemeleri ile dahası pazarlamanızı çok çeşitli hale getirebilirsiniz. Müşterilerinize seçenekler sunabilirsiniz. Çekici, profesyonel veya şirket renkleri ile markanızı daha etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Promosyon Ürünleri Siz ve Müşterileriniz İçin Kazan Kazan Durumu Ortaya Çıkarır

Siz ve müşterileriniz için bir kazan-kazan durumu yaratır. İster ticaret fuarları için ürünlere, ister tatildeki en iyi müşterileriniz için yüksek kaliteli hediyelere ihtiyacınız olsun. Zeminli Promosyon bitmiş ürünün kalitesinin işletmenizi ve markanızı yansıtmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Kalemler, defterler, ajandalar, mousepadler, çakmak powerbank veya daha fazlası. Daha kalıcı bir şey mi arıyorsunuz? Müşterilerinizin dikkatini çekmek veya onları canlı tutmak için neye ihtiyacınız varsa, Zeminli Promosyon her zaman yanınızdadır. Başlamaya hazır mısınız? Markanızı yüksek kaliteli promosyon veya özel baskılı tükenmez kalem inşa etmeyi ve tam özelliklerinize göre mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Promosyon Ürünleri Gösterim Başı Maliyeti Oldukça Düşüktür

Promosyon öğelerinin bin gösterim başına maliyeti dünyadaki en iyi TV reklamlarından, ulusal dergi reklamlarından veya gazete reklamlarından daha düşüktür. Örneğin bir tüketicinin promosyon çantası var. Promosyon çantaları ömürleri boyunca 3.300 gösterim sağlarlar. Ortalama 11 ay saklanmaktadır.

Yaratıcı Promosyon Ürünleri Müşterileriniz Üzerinde Bir İzlenim Yaratır

Eşantiyonlar, hediyeler, takılar, biblolar, ne derseniz deyin. Yaratıcı promosyon ürünleri müşterileriniz üzerinde bir izlenim yaratır. Kupalar, baskılı kalemler veya anahtarlıklar gibi klasiklerden iPad kılıfları ve USB bellekler gibi daha modern ihtiyaçlara kadar seçimler yapabilirsiniz. Markalı ürünlerde tek sınır sizin hayal gücünüzdür. Logonuzu bir su şişesi veya mini el feneri üzerine yerleştirmek, müşterilerinizin her zaman ürününüze sahip olmasını ve mesajınızın kalıcı olmasını sağlar. Çeşitli üreticiler veya tedarikçilerle olan güçlü ilişkilerimiz ayrıcalıklı fiyatlandırma ve ek özelleştirme seçenekleri sunmamıza olanak tanır. Bir fikir listesi oluşturmak için tedarikçi ağımız genelinde binlerce potansiyel promosyon ürününü aramak ve bunun için arama aracımızı kullanın. Lakin gösterilen fiyatların yaklaşık olduğunu lütfen unutmayın. Bizimle iletişime geçin veya mümkün olan en iyi fiyatı almak için sizinle birlikte çalışalım.

En Yaygın Reklam Biçimi Kurumsal Markalı Promosyon Ürünleri Kullanımıdır

Birçok işletme, müşterilerine benzer ürünler sunan diğer markaların sürekli sert rekabetiyle karşı karşıyadır. İyi bir reklam kampanyasının, başka bir deyişle şirketin son derece rekabetçi bir pazarda hızlı büyümesinin ve hayatta kalmasının anahtarı olduğu artık bir sır değildir. Şirketler potansiyel müşterilere en iyi ürün veya hizmetleri sunmaya çalışırken, dünya son yıllarda büyük teknolojik değişikliklerle gelişti. En yaygın reklam biçimlerinden biri kurumsal markalı promosyon ürünlerinin kullanılmasıdır. Promosyon ürünü kullanan işletmelerin, ticari markalarını tanıtmanın etkili bir yolu olduğundan, daha fazla satış veya daha iyi bir yatırım getirisi elde etmesi muhtemeldir. İşinizi büyütmek veya müşterilerinizi markanıza daha yakın bir şekilde bağlamak istiyorsanız, promosyon ürünlerini düşünmelisiniz. İşletme markalaşması için promosyon ürünleri kullanmanın bir çok faydası vardır.

Promosyon Ürünleri ile Marka Görünürlüğünüzü Artırın

Marka görünürlüğünü Artırır. Promosyon ürünleri, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi az çabayla pazarlamanıza olanak tanıyan günlük kitlelere yapılan promosyonlardır. Popüler ürünler arasında giyim, ajanda, akıllı cihazlar, promosyon spiralli defter veya kalem gibi kırtasiye malzemeleri yer alır. Müşteriler, daha sık kullandıkları ürünlerin üzerinde logonuzu gördükleri anda markanızı tanıyabilirler. Müşteriyi elde tutma genellikle harika bir ürün veya hizmet sağlamaktan daha fazlasıdır. İnsanların ürününüzü satın almasının veya sizinle iş yapmaya devam etmesinin gerçek bir nedeni olmalıdır.

Her Bütçeye Uygun Promosyon Ürünleri Üretiyoruz

İster belirli bir ürün arıyor olun, ister sadece fikir arıyor olun, sitemiz tek adresinizdir. Zeminli Promosyon olarak alışveriş deneyiminizi kolaylaştırmak ve logolarınıza hayat vermek için çalışıyoruz. Zeminli Reklam olarak 25 yılı aşkın bir süredir sektörün içerisindeyiz. Üstün müşteri hizmetleri ve olağanüstü bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Baskı pazarlama ve reklam İstanbul promosyon ürünleri endüstrisinde lideriz. Markalı reklamcılığa yatırım yapmanın değerini anlıyoruz ve adınızı benzersiz, akılda kalıcı bir şekilde öne çıkarmak için kişiselleştirilebilen 250.000’den fazla farklı özel promosyon ürününe erişimimiz var. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bir numaralı hedefimiz, her bütçeye uygun harika ürünler üretmektir. Web sitemiz her türlü etkinlik için harika fikirler, değerler ve promosyon ürünleriyle dolu. Aradığınızı bulamıyorsanız, biz sizin için bulacağız! Özel ihtiyaçlarınız için bir ürün seçerken yardıma veya baskı ve tasarım süreciyle ilgili tavsiyeye mi ihtiyacınız var promosyon ürünleri uzmanlarımız, tüm sorularınızı yanıtlamak ve sorunsuz bir sipariş deneyimi sağlamak için buradalar.

Tüketicilerin Çoğu Promosyon Ürünleri Almaktan Memnun

Promosyon ürünleri, işletmeler için mevcut olan en popüler ve uygun promosyon kurşun kalem fiyatları bizim işimizdir. Promosyon kalem marka araçlarından biridir. Bu makale bazı önemli endüstri istatistiklerini vurgular veya promosyon ürünlerinin neredeyse her işletme için neden gerekli olduğunu özetler. Bir yol olarak size önerimiz, bir promosyon ürününe ihtiyacımız var. Bu, müşterileri çekmek için ucuz bir pazarlama tekniğidir. Yerleşik küresel oyuncular da bu pazarlama stratejisini kullanıyor. Yeni işletmelerden büyük şirketlere kadar, bu ürünler pazarlamacıların favorileridir. Anketlere göre, tüketicilerin çoğu, promosyon mesajlarıyla promosyon ürünleri almaktan memnun. Ürün satın alan kişiler, reklam verenlerle anlaşma yapar. Ankete katılan tüketiciler, promosyon hediyelik ürünler bir ile dört yıl arasında sakladıklarını da belirtmişlerdir. Promosyon kalem fiyatları şirket bütçesi için önemli bir konudur.

Promosyon Ürünleri Pazarlama ve Marka Bilinirliği Açısından Önemli

Araştırmanın ortaya koyduğu bir diğer önemli istatistik ise tüketicilerin %2 ‘sinin ürünü satın aldıktan 2 ay sonra reklam verenin adını veya şirket adını hatırladıklarıdır. Ek olarak, promosyon ürünleri memnun müşterilerden daha fazla tavsiye alır. Bu önemli istatistikler, promosyon ürünlerinin pazarlama ve marka bilinirliği açısından önemini vurgulamaktadır. Büyük ve küçük işletmeler, rekabetçi bir pazarda daha fazla kişiye ulaşmak için promosyon ürünlerinin öneminin farkındadır. Hediyelik eşyalar alıcıları cezbeder ve dikkatleri bir şirketin içine çeker. Bu ürünlere şirket logoları ve marka mesajları basılmıştır.

Promosyon Ürünleri Kullanarak Pazarlama Stratejinizi Geliştirin

Promosyonel ürünleri dağıtmanın amaçlarından biri, müşterilerin işletmenize olan ilgisini artırmaktır. Daha iyi sonuçlar için pazarlamacılar, alışveriş yapanların aylarca kullanabileceği markalı promosyon ürünlerini kullanır. Bunun gibi kaliteli bir ürün, tüketicilerin markanıza bağlı kalmasına yardımcı olur. Bu, tek seferlik bir hediyenin, müşterilerinizi aylarca markanıza sadık tutmada uzun bir yol kat edebileceği anlamına gelir.

Promosyon ürünü kampanyalarında çoğu pazarlamacının izlediği temel bir kural, market ürünlerini dağıtmaktır. Bu hediyeler kalemler, takvimler, mouse padler, şemsiyeler, su şişeleri, usb bellekler veya daha fazlasıdır. Ancak, deneyimli pazarlamacılar yaratıcı stratejiler geliştirirler. Pratikliğe ek olarak, daha geniş bir etki yaratmak için benzersiz ve yüksek kaliteli ürünler seçiyoruz.

Promosyon Ürünleri ile Pazarlama Stratejinizi Geliştirin

En Popüler Promosyon Ürünleri Şimdiki Zamanda Powerbank

Her şey trendlere veya insanların beklentilerine bağlı. Şu sıralar powerbankler en popüler promosyon ürünlerimizden biri olmasının bir nedeni var. Cep telefonu kullanım oranının artmasından dolayı fazlaca kullanılıyor. İşletmenizden reklam kalemleri dağıtırsanız, sık sık takas edilmesini ve birçok kez kullanılmasını beklersiniz. Müşterilerinizi devam etmeleri için teşvik ederek onlara bir iyilik yapın.

Promosyon Ürünleri Kişiden Kişiye Geçer

Promosyon öğelerinin stratejik kullanımı (bunların etrafında kampanyalar oluşturabilir veya öğeleri etkinliğinizin temasıyla eşleştirebilirsiniz) olası satışları, müşteriyi elde tutmayı ve marka bilinirliğini artırabilmektir. Markanızı potansiyel müşteriler ve mevcut müşteriler arasında popüler hale getirmenin harika yollarını arıyorsanız, promosyon ürünlerinin avantajından oluşan listemize göz atın. Promosyon ürünleri, diğer yaygın reklam biçimlerine, özellikle de bir marka oluşturmaya çalışan medyaya kıyasla ucuzdur. Çoğu markalı ürün, gösterim başına maliyetlerini artırmak için ağızdan ağza iletişim tekniklerini kullanır. Promosyon ürünleri genellikle kişiden kişiye geçer, bu nedenle daha fazla maruz kalma, marka itibarınızı büyük ölçüde artırabilir.

Promosyon Ürünleri ile İyi Pazarlama Yapmak, Mesajınızı Müşterilerin Her Gün Göreceği Yere Koymaktır

Restoranlar, eğlence parkları, gruplar vb. müşterileri için özel tişörtler sipariş etmeyi sever. Her gün ortalama 3,5 saatimizi cep telefonlarımızda geçiriyoruz. Bu, uygulamaları, sosyal medyayı ve interneti kullanmayı içerir. Bir girişimci olarak, zamana ayak uydurmak önemlidir ve bu zamanlar çok ama çok dijitaldir. Şarj cihazları, kalemler ve diğer mobil aksesuarlar her zaman popülerdir. Direksiyon başında çok fazla zaman geçirenler var! İyi pazarlama, mesajınızı müşterilerin her gün göreceği yere koymaktır. Bu nedenle logolu anahtarlıklar promosyon ürünleri olarak popülerdir. Araba anahtarlarına iliştirilirler, böylece müşteri her arabanın başına geçtiğinde görülebilirler.

Promosyon Ürünleri ile İyi Pazarlama Yapmak

Promosyon Ürünleri Küçük Hediyeler Olarak Kabul Edilir

Promosyon ürünleri çok yönlüdür. Bir yandan müşterilere şehvetli bir deneyim sunuyor. Müşteri ürüne dokunduğu an onu anılarıyla ilişkilendirerek hayatına özel bir anlam katıyor. Promosyon ürünleri ise güven oluşturur veya iş ortağınız ile aranızda güçlü bir bağ oluşturur. İşletmeler, müşteri danışmanları ve ürünleri, dernek ve kurumlardan da olumlu tepkiler alıyor. Promosyon ürünlerinin uygunluğu hakkında sıkça sorulan sorular. Karar vericiler promosyon ürününden uygunsuz bir şekilde etkileniyor mu?Promosyon ürünü bir hediye ile karşılaştırılabilir mi veya bağış, alıcının kişisel, mali veya yasal durumunu iyileştirir mi? Kurumsal uyum çalışma grubu bu konuda net bir tavır almıştır. Promosyon ve promosyon hediyeleri “küçük hediyeler” olarak kabul edilir ve bu nedenle sempatik ve zararsızdır. Parasal değerleri çok düşüktür. Bu ürünler için reklam mesajları daha ön plandadır. Bu nedenle promosyon ürünleri geleneksel anlamda hediye değildir.

Promosyon Ürünleri Müşterilerinizi Uzun Süre Elde Tutma Eğilimindedir

Bir işletmeyi yürütürken reklamcılık da dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Radyo, ürün veya hizmetinizin erdemlerini öven akılda kalıcı jingle’ları ve profesyonel sesleri çağrıştırır. Ancak her iki ortam da okyanusa yalnızca çok özel bir balık türünü (hedef kitle) yakalamak isteyen küçük bir ağ atmak gibidir. Bunun yerine yakalamanız muhtemel olan şey, istemediğiniz şeylerin çoğudur. Bu unsurlar sadece televizyon ve radyo gibi yanıp sönen logolar veya sloganlar değildir. Alıcılar, promosyon ürünlerini daha uzun süre elde tutma eğilimindedir. Bu da marka bilinirliğini ve tanınırlığını artırır. Unsurlara bağlı kalma eğilimi, günümüzün ezici dikkat dağınıklığı dalgasında çoğu insanın sahip olduğu dikkat süresiyle mücadele eder.

Etrafınıza Bakın

Kullanıcıların bir öğenin kaynağını hatırlama olasılığı çok daha yüksektir. Forbes’ta Aralık 2017’de yayınlanan bir makaleye göre, mesajınızı başkalarıyla paylaşarak, artık ihtiyaç duymadıklarında mesajı başka birine iletme olasılıkları daha yüksektir. Her Zaman karşılaşılan sıfat anlamı etrafına bak. Yalnız Etrafınıza Bakın. Bu çevrimiçi makaleyi okurken, üzerinde reklam verenin adının yazılı olduğu bir mouse pad kullanıyor olabilirsiniz. İster hafta sonu katıldığınız bir bağış toplama etkinliğinden en sevdiğiniz tişört. İster mahallenizde açılan yeni bir yerel işletmeden bir şapka… Promosyon ürünleri, sunulan işletmeyi tanıtmaktan daha fazlasını yapar.

Her Sektöre, Her Bütçeye Ait Ürünler

Promosyonları kullanan firmalar açıkça kendi olaylarının reklamını yapıyorlar. Onu amacına uygun her kullandığınızda, işinizi ilerletmek için neden kullanmanız gerektiğini de kanıtlar. Her sektöre veya bütçeye bir şey günümüz teknolojisi, neredeyse her türlü fiziksel ürünün promosyon ürünü olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu farklı seçenekler sayesinde siz de işinize uygun hale getirebilirsiniz. Muhtemelen her diş hekimi ziyaretinden, üzerinde diş muayenehanesinin adı yazılı yeni bir diş fırçasıyla çıkıyorsunuz.

Bu Makale Şirketinizin Adını Değil Sizin Ne Olduğunuzu Anlatır

Günümüzün teknolojik ilerlemeleri, tedarikçilerin gerçekte olduğundan çok daha pahalı görünen güzel ürünler yaratmalarına da olanak tanır. Bu, bilimsel araştırmacı Louis Cheskin’in duyusal aktarım dediği şey nedeniyle önemlidir. Eski bir deyiş, “Bir kitabı kapağına göre yargılama” der ve çoğu insan da öyle yapar. Daha kaliteli görünüyorsa, insanlar sizin hakkınızdaki algılarını ve patronajları için sahip olduğunuz takdiri geliştirerek buna inanacaktır. Nasıl görüntüleyeceğinizi sorun. Burada paketleme seçenekleri ve renkleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu makale, kullanıcılara şirketinizin adının ne olduğunu değil, sizin ne olduğunuzu anlatır. İşletmenizi promosyon ürünleriyle pazarlamak için nedenler kelimenin tam anlamıyla her yerde. Onları görmüyorsanız, değillerdir.

Promosyon Ürünleri Markanızı Değil Sizi Anlatır

10 Kişiden 8’i Hediyelerden Hoşlanır

Pazarlama karmanıza promosyon ürünlerini dahil etmek için bizimle iletişime geçin. Markaya özel hazırlanmış promosyon ürünlerini satın alın. Her zaman elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz boyuttadır. Şimdi düşünelim. Birisi bir USB bağlantı noktasına USB belleği her taktığında, şirketinizin adının fark edilme olasılığı yüksektir. Bu seçimin çekici bir çevresel yönü de var. Powerbank Akıllı Telefon pilleri her zaman mümkün olan en kötü zamanda biter ve insanların hızlı bir çözüme ihtiyacı vardır. İyi hazırlanmış promosyon ürünleri, işletmenizi dünyaya tanıtmanın ve farkındalık yaratmanın harika bir yoludur. 10 kişiden 8’i hediyelerden hoşlanır, ancak 10 kişiden 7’si çevrimiçi reklamları can sıkıcı bulur. Sanki benim için seçilmişler gibi hissediyorum.

10 kişiden 8'i Promosyon Ürünleri sever

Tişört, Kalem, Defter…

Markalı ürünler çalışanları motive eder, şirket kültürünü şekillendirir, topluluk duygusunu teşvik eder, çalışanları marka elçileri yapar ve onlara işlerinin şirketin genel misyonu için ne kadar önemli olduğunu hatırlatır. Her zaman “olduğu gibi” Hediyelere her zaman açığız! İster tişört, ister promosyon metal kalem ister kupa, markanız müşterilerinizin günlük aktivitelerine entegre olur. Müşterileriniz her gün yanlarında hangi ürünleri taşıyor? Markanızı günlük ürünlerin üzerine koyarak, müşterilerinizin dikkatini dağıtmadan mesajınızı güçlendirebilirsiniz. Promosyon ürünü, marka bilinirliğini ve bağlılığını artırmak için üzerinde marka logosu veya mesajı bulunan fiziksel bir üründür. Promosyonel hediyeler aynı zamanda kurumsal promosyon ürünleri piyasada markalı ürünler, promosyon ürünleri veya eşantiyonlar olarak da bilinmektedir. Öte yandan daha büyük şirketler, örneğin iletişim ve kampanya kombinasyonlarında bunları nasıl ustaca entegre edeceklerini bilirler. Ancak reklam ürünleri, mesajın uzun süre akılda kalması için öncelikle işlevsel özellikleriyle tanımlanır. Çünkü favori bir futbolcunun favori forması 70 Euro’dan fazlaya mal olabiliyor. Yalnızca büyük şirketler bu tarz promosyon malzemelerini kullanabilmektedir.

Yeni Başlayan İşletmeler İçin Ucuz Pazarlama Yöntemi Olarak Kullanılmakta

Bir girişimci olarak, insanların neleri sevip sevmediğini veya hangi ürünlerden hoşlandığını bilmek çok önemlidir. Örnek olarak cep telefonları. İnsanlar telefonlarıyla çok fazla zaman geçirirler. Düşündüğünüzde, cep telefonu aksesuarları harika bir promosyon ürünüdür. Su şişeleri her işletme sahibi için olmazsa olmaz promosyon ürünleri arasındadır. Su şişelerine kendi logonuzu yaptırmak devam eden bir trend haline geldi. Şık su şişeleri her yerde ve popülaritesi artıyor gibi görünüyor. Promosyon ürünleri yeni başlayan işletmeler için insanların dikkatini çekmeye ve pazarlama bütçelerini düşürmeye yardımcı olabilmektedir. Promosyon ürünleri, getirilerinizi artırabilmek için harika bir fırsattır. Kupalar, giysiler veya kırtasiye malzemeleri üzerindeki markanıza ait logo, potansiyel müşterilere dönüştürebilmektedir. Ucuz Pazarlama stratejileri birçok reklam biçimi için etkilidir. Promosyon ürünleri sayesinde logonuzu her yerde sergileyebilirsiniz. Markanızın uzun süre tanıtılmasını sağlayabilirsiniz. Promosyon ürünleri bir pazarlama planlamasında birçok farklı şekilde kullanılabilmektedir.

Şirketiniz İçin Özel Tasarlanan 2023 Promosyon Ürünleri Ürettirin

Özenle tasarlanılan ürünlerin çekici görünümü, kalitesi, bulunabilirliği ve baskısı şirketinizin güvenilir bir yer olduğunu gösterebilmektedir. Yüksek kaliteli veya çözüm odaklı ilerlediğinizde sizinle sürekli ticari yatırımlar düşünülebilmektedir. Dijital reklamlara kıyasla, promosyon ürünleri çok daha farklıdır. Kullanılabilir, taşınabilir, eğlence amaçlı kullanılabilmektedir. Bu da onları TV veya İnternet reklamcılığından daha akılda kalıcı ve kullanışlı hale getirmektedir. Amaç; unutulmayan ve keyifli bir deneyim yaşatmaktır.

GÖRÜŞLER

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Müşterilerimiz bizim için elbette çok değerli. Müşterilerimizin şirketimiz ile ilgili bu amaçla değerlendirmeleridir. Bizi tercih ettiğiniz için evvelce teşekkürlerimizi sunarız.

4.8

Ortalama Müşteri Puanımız

Gerçekten harika işler çıkarıyorlar. Kesinlikle başarılı bir işletme ve kendilerine verilen sürede, eksiksiz ürünlerimizi gönderdiler. Teşekkür ederiz.
Mikail Büyük
Fuar Direktörü
Tüm ürünlerimizi eksiksiz gönderdiler. Üstelik önce numune istedik gönderdiler. Üretim 4 gün sürdü. Daha sonra ürünlerimizi gönderdiler.
Ersin Büyük
Medya Ajansı Sahibi
Daha önce hiç çalışmamıştık. Sitedeki ürünlerden seçtik ve numune istedik. Çok ilgililer, zamanında geldi. Teşekkürler
Ramiz Doğru
Organizasyon Şefi