Zeminli Promosyon

HİKAYEMİZ

Zeminli Promosyon

Promosyon ürünleri pazarında, 10 yılı aşkın süredir çeşitli promosyon ürünlerini en iyi fiyatlarla satan bir reklam firmasıyız. Felsefemiz tek cümleyle özetleyebiliriz. Müşterilerimize en iyi promosyon ürünlerini en iyi kalite ve en iyi fiyatla sunmak. Bu yüzden en iyi hizmeti veriyoruz. “Yeniliklere sürekli açık olmak birlikte uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile kalıcı ortaklık için önemli faktörlerdir.”

2012 yılından bu yana, logolu promosyon ürünlerine ve bireysel reklama sahip yüksek kaliteli promosyon hediyelik eşyalara olan tutkumuz nedeniyle Türkiye genelinde müşterilerimiz için promosyon ürünleri pazarında vazgeçilmez olduk. 


Kuruluş 2012

Yeni teklifler ve promosyonlar hakkında düzenli olarak bildirim almak ister misiniz? Promosyon ürünleriyle ilgili özel ipuçlarını ve püf noktalarını ilk siz almak ister misiniz? İndirimler, promosyonlar ve promosyon ürünleri dünyası hakkında önemli bilgiler için sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Kalitenin pahalı olması gerekmediğine inanıyoruz. Promosyon ürün indirimcisi olarak en iyi kaliteyi en iyi fiyata sunuyoruz. Ve tüm bunlar bizim en iyi hizmetlerimiz. Uzun zamandır ucuz olan favorilerimiz ve harika özel tekliflerimiz ile kasaplardan fırınlara ve sanayi şirketlerine kadar her promosyon ürünü kendi şirket logosuyla bunu haklı çıkarabilir. Verdiğimiz sözleri tutuyoruz! Reklamlarının avantajlarını kendiniz görün.

Temel Değerler

Kurumsal değerler listesine bir göz atalım: İletişim, Saygı, Bütünlük, mükemmellik…

Kulağa oldukça iyi geliyorlar, öyle değil mi? Güçlü, özlü ve anlamlı. Hatta belkide kendi şirketinizin, yazmak, tartışmak ve gözden geçirmek için çok zaman harcadığınız değerlerine benziyor olabilir. Temel değerler, kuruluşunuzun neye inandığını, nasıl yankı uyandırması gerektiğini ve çalışanlarla birlikte dış dünyaya nasıl hitap etmesini istediğinizi tanımlar. Temel değerler, çalışanlarınız ve onların inanç sistemleri eylemleriyle o kadar bütünleşmiş olmalıdır ki, müşteriler ve satıcılar değerleri eylem halinde görsünler.

Öncelikle her şeyden önce markanızı aklımızda tutuyoruz. Logonuz veya mesajınız olan promosyon ürünlerini özenle seçiyoruz ve sizleri yardımcı olabiliyoruz. Promosyon ürünlerinizi sergileyin, giyin, kullanın ve doğru kişilere hediye edin. Ancak hangi ürünler en iyi şekilde karşılanmakta? Sizin için biz bunun üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sektörel bazlı hangi ürünler, hangi platformlarda daha çok kabul görmekte. Online mağazamıza göz atın ve bugün hangi Promosyon ürünlerinin popüler olduğunu ve hangilerinin yarın popüler olacağını görün. Bizimle iletişime geçin ve sınırsız ürünler hakkında bilgi sahibi olun.

Topluluğumuz

Toplumun dönüştürme, güçlendirme ve içinde yaşadığımız kültüre bir şeyler katmak için her birimize ilham verme gücüne inanan bir topluluk geliştirme kuruluşudur. Kültür her şeyi etkiler. Projeler, girişimler, programlar veya sadece bir fikir geliştirmek ve büyütmek için kuruluşlar, gruplar ve bireylerle ortaklık kurarız.

Değerler, iş yerinizde olan her şeyin temelini oluşturur. İş yerinizdeki çalışanların temel değerleri, deneyimleri, yetiştirilme tarzları vb. ile birlikte kurum kültürünüzü oluşturmak üzere bir araya gelir.

Örneğin, başarılı küçük ve orta ölçekli şirketlerin kalbi ve temel değeri, müşterilere nasıl hizmet verdiklerinde belirgindir. Müşteriler şirkete iş tarafından değer verildiğini hissettiklerini söylediğinde, çalışanlarınızın olağanüstü müşteri hizmetleri ve hizmetleri temel değerinizi yaşadığını bilirsiniz.

Bizde Zeminli Promosyon olarak sizlere geniş bir hediyelik eşya ve promosyon ürünleri yelpazesi sunmaya hazırız. Profesyonel bir ekibiz ve yerimiz Ataşehir’dedir. Hediyelik eşyalar, evi dekore etmek ve müşterilere hediye olarak en ideal ve en uygun seçenektir. Hediyelik eşya ürünleri son zamanlarda ortaklar ve müşterilerle iletişimin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Promosyon ürünleri, müşterilere hediye olarak ideal ve optimal bir seçimdir. Hediyelik eşya ürünleri son zamanlarda ortaklar ve müşterilerle iletişimin ayrılmaz bir parçası haline geldi.