Promosyon Anahtarlık

Özel Tasarım Promosyon Anahtarlık Serisi

Promosyon anahtarlık size özel kendi logonuz ile sunduğumuz anahtarlıklarımız. Herhangi bir anahtar takımına özgün bir stil katar. Bir yüzüne parlak bir şekilde tam renkli baskılı ve herhangi bir şekilde lazerle kesilmiş 1/8″ kalınlığındaki akrilik anahtarlıklarımız, dayanıklı plastik kapaklar ve paslanmaz çelik anahtarlıklarla tamamen monte edilmiş olarak gelir. Anahtarlığınıza eklelediğiniz logonuz ile markanızı cebinize koyun. Bize bir fotoğraf veya logo gönderin. İstediğiniz özelliklere göre renkli baskılı ve lazer kesimli yüksek kaliteli bir anahtarlık oluşturalım. Hafif, dayanıklı ve taşıması kolay kişisel anahtarlıklarımız, işletmeniz veya etkinliğiniz için mükemmel bir promosyon ürünüdür.

Promosyon Anahtarlık 01
Promosyon Anahtarlık 02

Geniş Promosyon Anahtarlık Koleksiyonuna Sahibiz. Markanıza veya İsminize Özel Anahtarlık Üretimi Yapıyoruz. Çeşitli Anahtarlıklarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.

Bilhassa yaratıcılığınızın sınırı yok. Genişçe bir anahtarlık tasarımı ve koleksiyonuna sahibiz. Anahtarlıklar şüphesiz kişilerin ilgi alanlarına göre özgün tasarımlara sahiptir. Örneğin, bazı anahtarlık tasarımlarında çizgi film karakterleri, arabalar, yiyecek, içecek, spor veya ünlüler yer alır. Son zamanlarda, zıplayan top anahtarlıklar popüler hale geldi. Ayrıntılı ve güzel tasarımlara sahip daha pek çok sevimli anahtarlık var. Promosyon anahtarlıklar, şişe açacakları, defterlere ve tırnak makaslarına kadar her şeye takılabilir. Araba anahtarlıkları, deri anahtarlıklar, ahşap anahtarlıklar ve isimli anahtarlıklar da popülerdir.

Anahtarlıklar, organizasyonel hatıra veya promosyon ürünleri olarak popülerdir. İyi bir anahtarlık, anahtarlarınızı güvende tutmak için çantanıza veya cebinize kolayca taşıyabilirsiniz. Anahtarlıklarla çekici askılar veya zincir bulmak mümkündür. Kişiye Özel Anahtarlıklar, işletmeler veya kuruluşlar için hafif, küçük, ucuz hediyelerdir. Anahtarlık, markanın veya kurumsal tanınırlığın bir simgesidir. Bu, bugün veyahut ilerleyen zamanlarda akıllı bir pazarlama seçeneğidir. Bu nedenle anahtarlıklar, herhangi bir şirketin veya kuruluşun markalaşma kampanyasının bir parçasıdır. Bu anahtarlıklar, şirket logonuz, şirket adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-postanız veya sloganınız ile markalanabilmektedir.

Promosyon Anahtarlık

Promosyon Anahtarlık 03

Promosyon Anahtarlık 03

Promosyon Anahtarlık 05

Promosyon Anahtarlık 04

Promosyon Anahtarlık 06

Promosyon Anahtarlık Kendi Stoklarımızdan Gönderilmektedir

İster markanızın veya şirket logonuzun bulunduğu, ister standart düz bir anahtarlık olsun, tüm ürünlerimiz geleneksel, yüksek kaliteli işçilik kullanılarak üretilir. Yeniliklerimiz ile birlikte göz doldurur. Maliyet şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, elbette uygun fiyatlı pazarlama araçlarıdır. Anahtarlıklar, müşterilerimiz için stoklarımızda bulunan kalıplar kullanılarak yapılır ve ek siparişler için kullanıma hazırdır.

Grafik tasarım, anahtarlıkların temeli ve başlangıcıdır. Tasarımın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve tasarımımızın ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin oluyoruz. Bu nedenle grafik departmanımız tasarım aşamasında size destek olmaktadır. Sadece bize geri bildiriminizi verin. Dökümhanenizin teknik gereksinimlerine uygun evvela zevkinize uyan ücretsiz bir tasarım alacaksınız.

Teklifimiz, orijinal ve benzersiz reklam araçları arayan tüm potansiyel müşterilere (şirketler ve kuruluşlar) yöneliktir. Kişiye özel anahtarlıklar bizi seri üretim yapan firmalardan ayıran bir özelliktir. Ürünlerimiz sıfırdan tasarlanmıştır ve her işletmenin kendi profiline uyan benzersiz bir tasarım almasını sağlar. Şirket logonuz (veya başka bir motif) baskılı promosyon anahtarlıklarımıza göz atın ve kişisel görüşünüzü alın.

Promosyon Anahtarlık Hatıra ya da Promosyon Ürünü Olarak Çok Popülerdir

Bireysel yaklaşımımız, sunduğumuz şeyin yalnızca bir dizi hazır çözüm olduğu anlamına gelir. Eşsiz bir anahtarlık sipariş etmek istiyorsanız, sizin için elbette en iyi çözüme sahibiz. Tüm metal anahtarlıklarımız sipariş üzerine üretilmektedir. Bu nedenle davranış kurallarımızı öğrenmeniz mantıklıdır. Bu, siparişleri hızlı bir şekilde işleme koymamıza ve en yüksek kalitede anahtarlıklar sunmamıza olanak tanır. Proje çalışması, tüm ihtiyaç ve gereksinimleri belirlemek için müşteri ile doğrudan temas kurulmasıyla başlar. Dilerseniz aldığınız tasarıma göre metal anahtarlık hazırlayabiliriz. Grafik tasarım ekibimiz tarafından geliştirilen kendi tasarımınızı sağlayabiliriz. Üretime başlamadan önceki son adım, anahtarlığınızı takacağınız zinciri seçmektir.

En nihayetinde piyasadaki en uygun fiyatlı ve etkili ürünlerinden biri olan anahtarlıklar, çeşitli tasarım ve renklerde gelir. Markanıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilirsiniz. İster marka bilinirliğini artırmak, ister marka görünürlüğünü artırmak, ister web sitenize trafik çekmek veya çalışan bağlılığını artırmak istiyor olun, özel anahtarlıklar işletmeniz için çok şey katabilmektedir.
Marka ve tasarım konusunda çok fazla deneyim ve bilgiye sahibiz ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını tam olarak biliyoruz. Size özel anahtarlıkların işe yaradığını söylemek için buradayız!
Tasarım açısından küçük ama kurumsal markalaşma açısından etkili olan anahtarlıklar, pazarlamanın en iyi saklanan sırlarından biridir.

Promosyon Anahtarlık ister 2D ister 3D Tercih Sizin

Metal anahtarlık 2D efekti ile 3D efekti arasındaki en büyük fark 2D tasarımda metal çizgi düz iken 3D tasarımda metal çizgi kavislidir ve metal anahtarlık görünümünü yandan tutarsanız daha kolay anlaşılır CNC sağlıyoruz. 3D’nin tasarımları üzerindeki etkisini daha iyi anlamaları için dosyaları müşterilerimize gönderin. 2D Özel Tasarım Anahtarlıklar tüm popüler renk tonlarında mevcuttur, ancak üretim kısıtlamaları nedeniyle yalnızca yumuşak emayeden ilmeksiz olarak dökülebilir veya sert emaye renklerini taklit etmek için 3D efektlerle yapılabilir. Çok çeşitli boya renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Renk dolgusuna ihtiyacınız yoksa ve metal rengi özel anahtarlığınızda tutmak istiyorsanız, referans olarak bir kaplama tablosu sağlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.


Promosyon ürünleri tasarlarken kurumsal kimliği kullanarak özgün bir tasarım geliştirebilir, bir markanın veya yeni bir ürünün tanıtımını yapabilir, akılda kalıcı hale getirebilirsiniz. Hediyelik eşyanın yüzeyine fotoğraftan iletişim bilgilerine ve araç plakasına kadar her türlü bilgi basılabilir. Markalı hediyelik anahtarlıkları toplu olarak firmamızdan uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tasarımın geliştirilmesinde herhangi bir zorluk yaşarsanız, uzmanlarımız size nitelikli yardım sağlayacaktır. Yaptığımız işlerden örnekleri her zaman portföyümüzde görebilirsiniz.

Promosyon Anahtarlık Küçük Çapına Rağmen Harika Bir Pazarlama Aracıdır

Burada el yapımı markalı anahtarlıklar satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteli bağlantı parçaları ve 3D epoksi kaplı plastik ürünler sunuyoruz. Görüntüler tek taraflı veya çift taraflı tam renkli baskı kullanılarak uygulanır. Sonuç, yıllarca ağır kullanıma dayanabilen parlak, parlak ve son derece dayanıklı bir kaplamadır.

Küçük boyutuna rağmen (35 mm çap), her bir anahtarlık logonuzu basmak için yeterli alana sahiptir. Son pazar araştırmaları, uygun reklam medyası üzerine basılan içeriğin hedef gruplar tarafından diğer tüm reklam şekillerinden daha fazla tanındığını göstermektedir. Anahtarlıklar, kupalar, kalemler, logolu mini hoparlörler ve diğer markalı ürünleri sipariş ederek, sadece markanızı etkili bir şekilde tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda hedef kitlenize önemli promosyon bilgilerini iletme şansı elde edersiniz.

Anahtarlıklar modada her zaman popüler olmuştur çünkü şıktırlar ve en sıkıcı el çantalarına bile bir vay faktörü ekleyebilirler, ancak bu küçük ama güçlü aksesuarda çok daha fazlası var.
Pazarlama bütçenizi yönetmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Çok az sonuç veren pahalı kampanyalara para harcamaktan bıkmışta olabilirsiniz. Promosyon anahtarlık tam da ihtiyacınız olan şeydir.
Uygun maliyetli, taşınabilir ve markanıza özel tasarlanabilmektedir. Metal anahtarlıklar, şişe açacağı, yumuşak plastik anahtarlıklar ve lazerle kazınmış anahtarlıklar dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı tür vardır.
Hatta ticari fuarlar veya sosyal medya ödülleri gibi etkinlikler için özel anahtarlıklar tasarlayabilirsiniz. Özel anahtarlıklar oluşturmak için ne isterseniz isteyin, marka mesajınızı daha ucuza iletmenize yardımcı olabiliriz.

Bireysel Promosyon Anahtarlık Üretebiliyor musunuz?

Kendime ait bir tasarımı, şirket logosunu veya kişisel bir fotoğrafım ile anahtarlık ürettirebilir miyim? Dökümhanemiz ısmarlama ürünlerde uzmanlaşmıştır, bu nedenle şirketinizin logolu promosyonel anahtarlıklar oluşturabiliriz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp uygun fiyatlarla sunacağız. Bizimle çalışmak için bilmeniz gerekenler teklifiniz onaylandıktan sonra size ücretsiz bir tasarım sağlayacağız. Sadece fikirlerinizi paylaşın ve grafik departmanımız gerisini halleder. Sahip olduğumuz geniş teknik çözüm yelpazesi, birçok olasılık anlamına gelir veyahut fazla harcamayı önler. Oymalı anahtarlık veya 5 farklı kilide sahip emaye model üreticisiyiz. Bunları birleştirmek, geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktayız.

Bir anahtarlık; üzerine resim, fotoğraf, plaka, şirket logosu veya sıra dışı harfler yazdırmak için idealdir. Yaratıcı ve standart dışı anahtarlıklar oluşturma konusunda geniş deneyime sahipiz. Şirketimizin ana avantajı, işimize her zaman yaratıcı bir şekilde yaklaşmamızdır. Bu, müşterilerimizin her birinin tam olarak bekledikleri sonucu aldığı anlamına gelmektedir. Çoğu zaman sonucun müşterinin beklentilerini bile aştığı anlamına gelir. Sıkıcı ve genel anahtar zincirlerini unutun. Onları sizin için parlak, ilginç ve benzersiz hale getireceğiz.

Günlük Hayatımızda Promosyon Anahtarlık Daima Kullanırız

Anahtarlıklar günlük hayatımızda sıklıkla kullanılmaktadır. Anahtarlarımızı kaybetmemek için anahtarlıklar taşırız. Çeşitli firmaların logolu anahtarlıkları hediye olarak verilmektedir. Genel olarak zarif ve sıra dışı bir anahtarlık her zaman ek bir dekorasyondur. tarzına göre. Kişiye özel taslağınıza göre anahtarlık yapıyoruz ve bunun için yüksek teknoloji ve modern ekipmanlar kullanıyoruz.

Anahtarlık üretim seçenekleri: Kabartmalı pirinç anahtarlıklar, aynı zamanda sağlam bir görünüme ve çok hoş bir dokunuşa sahiptirler. Pirinç, paslanmaz çelik veya akrilikten oyulmuş metal anahtarlıklar, verdiğiniz kişi tarafından her zaman hatırlanacak kalıcı, unutulmaz bir hediye veya ekstra bir sürpriz yaratmak için idealdir; ayrıca pirinç, paslanmaz çelik veya akrilik – anahtarlıklar üretiyoruz.

Zeminli Reklam ile tasarımınızla anahtarlık siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Logonuzu, resminizi veya fotoğrafınızı anahtarlığınıza eklemek ve sipariş etmek için bizimle iletişime geçin. Sadece birkaç dakika sürer. Zeminli Reklam, her biri anahtarları tutmak ve tasarımınızı veya logonuzu sergilemek için mükemmel olan çeşitli boyut ve stillerde anahtarlıklara sahiptir. Anahtarlıklara tüm Zeminli Reklam ürünleriyle aynı şekilde müdahele ederiz. Ama bir fark ile. Bu, büyük özen gösterdiğimiz, kaliteden ödün vermediğimiz ve her bir ürün için kişisel garanti vermediğimiz anlamına gelir. Bu nedenle, Zeminli Reklam‘a hem yalnızca çok sayıda anahtara ihtiyaç duyan bireysel alıcılar hem de Zeminli Reklam rahatlığını ve hizmetini takdir eden kurumsal müşteriler güvenmektedir.

Promosyon Anahtarlık Tasarlandıktan Sonra Nihai Karar Sonrası Üretim Başlar

Nihai tasarıma karar verildikten sonra üretim başlar. Tüm anahtarlıklar, Gebze’deki fabrikamızda en iyi alaşımlardan dökülmüştür. Sonuç olarak, tasarımın teslim alınmasından itibaren yaklaşık bir hafta içinde en yüksek kalitede metal ürünler teslim edebiliyoruz. Profesyonel imajı ön planda tutan marka başka çözümler arıyor. Müşterilerin şekil, boyut, metal rengi ve üretim tekniğini (2D veya 3D) seçmesine izin verecek şekilde tamamen özelleştirilebilirler. Belirli anahtarlık elemanlarının farklı renklerde mi veyahut özel emaye kaplamalarda mı olmasını istediğinize de karar verebilirsiniz. Neredeyse sınırsız özelleştirme ile müşterilerimiz, yarattığımız anahtarlıkların benzersiz olduğundan veya tüm ihtiyaçlarını karşıladığından emin olabilirler. Kişiye özel anahtarlık teklifleri için bizimle iletişime geçin.

Logonuz, ambleminiz veya mesajınız ile promosyon anahtarlıklar oluşturun. kişiye özel anahtarlık, tüm anahtarları ayırır ve marka kimliğinizi gösterir. Hatta bir arkadaşınız veya aile üyeniz için benzersiz bir anahtarlık hediyesini kişiselleştirebilirsiniz. Ekibiniz, müşterileriniz veya sevdikleriniz için profesyonel görünümlü, kişiselleştirilmiş anahtarlıklar oluşturmak için lazer kesim, tek renkli veya tam renkli baskı gibi çeşitli dekorasyon yöntemlerinden birini seçin. Sadece size özel üretilen bu anahtarlıkları elde etmek için her şeye sahibiz. Halihazırda bir tasarımınız veya aklınızda bir fikriniz varsa, kullanımı kolay bir tasarımı sizler için hayata geçirebiliriz. Ayrıca tasarım uzmanlarımız, promosyon anahtarlığınızı tasarlamanıza yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri ekibimiz burada.

Markanıza Özel Binlerce Ürün İçerisinde Kendinize Uygun Olanları Seçin. Promosyon Anahtarlık Özel Üretimimizdir

Anahtarlık, kalem, memory stick, çakmak ve diğer kurumsal ürünler gibi popüler promosyon hediyeler arasında hak ettiği yeri almaktadır. Ürün küçüktür ve neredeyse her zaman sahibinin elindedir, tüm hedef gruplar için ve farklı ürünleri tanıtmak için kullanılabilir. Asla çöpe atılmaz veya uzak bir kutuda toz toplamaya bırakılmaz.

Logo anahtarlık ile şunları alırsınız:

  • Marka imajı oluşturmak, bilinirliğini artırmak;
  • Alıcılar tarafında sadık bir tutum oluşturmak;
  • Yeni müşteriler çekin ve eski müşterilere kendinizi hatırlatın;
  • Şirketin kârını artırmak.
  • Kurumsal hediye olarak;
  • Promosyonlar veya sergiler sırasında;
  • Düzenli müşterilerin teşvik edilmesi.