Kartvizitlik

Pazarlama Hedeflerinizde Kartvizitlik Prestij Sağlar

Kartvizitlik: Kartlarınızı saklamanın pratik ve işlevsel bir yolunu mu arıyorsunuz? Elinizin altında tutmak için benzersiz aksesuarlarımızdan birini seçin. Baş harflerle veya metal, gümüş gibi şirket logosuyla kişiselleştirin. Kullanımı sizi müşterilerinize karşı profesyonel bir görünümün içerisine davet eder. Sabah kahveniz bile zarif bir kupa ile önünüze gelmektedir. Ama birisi iletişim bilgilerinizi istediğinde, cebinizden çıkarıp sıradan bir sunum yapılabiliyor. Ayrıyeten bu durumları ortadan kaldırıyoruz. Bir kartvizitlik kullanarak tamamen profesyonel görünebilirsiniz.

Kartvizitlik Pazarlama Hedeflerinizde Prestij Sağlar
Kartvizitlik Pazarlama Hedeflerinizde Prestij Sağlar

Kişiselleştirilmiş kartvizitlik kullanarak kendinizi yenileyin. Çünkü profesyonel hayatınızda buna çok ihtiyacınız olacak.

Modern ofis çağında çok şey değişti, ancak kartvizitler profesyonel sunumun önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Henüz bir kartvizitiniz yoksa, artık buna ulaşmak her zamankinden daha kolay. Ancak ne giydiğiniz kadar nasıl giydiğiniz de önemlidir. Doğru kartvizit sahibi, hem profesyonel olmalı hem de kişisel olarak sizin hakkınızda çok şey söyleyebilmelidir.

Kullandığınız kartvizitle ofisinize veya işinize bir hava katın. Görünümünüzü kişiselleştirmek için seçebileceğiniz birçok renk ve model mevcuttur. Standardın dışında özel yapım kartvizitliklerin teslim süresi: satın alma tarihinden itibaren en az 2 haftadır. Siparişiniz hazır olduğunda, e-postanızda kargo adresine teslimatın ilerleyişini takip etmek için kullanabileceğiniz bir takip bildirimi alacaksınız.

Kartvizitlik

Kişiselleştirilmiş kartvizitlik kullanarak kendinizi yenileyin. Çünkü kartvizitlik profesyonel sunumun önemli bir parçası olmaya devam ediyor

Kendi Tarzınıza Göre Kartvizitlik Tasarlayın

İşine Tutkuyla Bağlı Olan Kişiselleştirilmiş Kartvizitlik Modelleri

Benzersiz Görünüme Sahip Kartvizitlik Ürettirin

Kartvizitlik Hem Erkek Hem de Kadınlar İçin Mükemmel Hediyelerdir

Kendi Tarzınıza Göre Kartvizitlik Tasarlayın

Kartvizitliğinizi özgürce kişiselleştirebilirsiniz. Sadece ürettirmeden önce kendiniz için bir düzen oluşturun. Bilinirliği artırmak için kurumsal bir tasarım kullanmanızı öneririz. Bu, bağlamda yüksek stabilite ve kolay kullanım sağlar. Yüksek kaliteli bir görünüm ve ayrıyeten aşınmaya karşı koruma oluşturur. Kartvizit sahipleri çeşitli işlerde kullanılabilirler. Bir ticaret fuarı standında, toplantılarda veya satış noktasında. Müşterilerinize ve iş ortaklarınıza göz kulak olmak için fuarlarda veya toplantılarda çeşitli konumlara kartvizitlerinizi yerleştirin.

Kartvizitler daha çekici bir şekilde sunulamazdı. Alışılmışın aksine kartvizitlik kutularımız kendi bünyemizde üretilmektedir.

Üretiminde 3 farklı malzemede mevcuttur;

  • Parlak beyaz, parlak baskılı renklerin parlamasını sağlar.
  • Kahverengi kraft, sürdürülebilir imajı vurgular.
  • Krom sülfat levha çok sağlamdır. Her iki yüzü de mat lake kadifemsi bir yüzeye sahiptir. Bu da ona özellikle yüksek kaliteli bir görünüm verir.

Misafirlerinizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi veya iş arkadaşlarınızı etkilemek istediğiniz malzemeyi seçebilirsiniz.

Birçok Alanda Kullanılabilir

Özellikle satış noktaları için kişiye özel baskılı kartvizitlikler kullanışlı ve göz alıcı araçlardır. Pratik ve güzel sahnelenmiştir. Müşterileri ve misafirleri bir kartla konuya girmeye davet ediyorsunuz. Satış tezgahlarında, teşhir standlarında, kasalarda, resepsiyon alanlarında veya raflarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Yer kaplamaz ve kolayca taşınabilirler. Dilerseniz bir seyahat acentesi, ister bir ticaret fuarı olsun. Kartvizitiniz reklam panonuz ve genellikle şirketle ilk temas noktanızdır. Onları düzgün bir şekilde sunmamak olmaz.

Kartvizitlik Hem Erkek Hem de Kadınlar İçin Mükemmel Hediyelerdir

Klasik bir ürün değil, şık bir aksesuar. Çok güzel bir tasarıma ve rahat kullanıma sahip bir ürün düşünün. İş veya bayi toplantılarına katılan ve genellikle kendilerini sunmak zorunda oldukları durumlarda kendilerini bulan yöneticiler için çok uygundur. Girişimciler, profesyoneller için mükemmeldir. Şahsen veya çalıştığınız şirketin kartvizitini teslim ederek müşterilerinizde bir iz bırakın. Her zaman yeni fırsatlar arayan veya kişisel ticari büyüme konusunda iddialı olan dinamik kişilikler için gerekli kartvizit sahiplerini bulabilirsiniz.

Masanız için bir deri kartvizitlik düşünebilirsiniz. Bu, sunum kartlarını masasında bulundurmayı sevenler veya evinde kendi stüdyosu olan ve sık sık kartvizitlerini alan tüm profesyoneller için mükemmel bir seçenektir. Hem erkekler hem de kadınlar için popüler bir hediyedir. Bu nedenle birçok şirket müşterilerine kartvizitlik hediye etmeyi tercih eder. Şirket yıldönümleri ve özel şirket etkinlikleri için en popüler promosyon hediyelerinden biridir.

İşine Tutkuyla Bağlı Olan Kişiselleştirilmiş Kartvizitlik Modelleri

Gümüş veya metal ürün kabımız, özellikle işine tutkuyla bağlı olan ve kişiselleştirilmiş bir kartvizit veya başka bir aksesuar sunarak saf kadınsı zarafeti yansıtmak isteyen kariyerli kadınlar için güzel bir hediye fikridir. Örneğin, baş harflerinizi içeren bir tutucu. Eski zamanlar kart nispeten büyüktü ve sahibi kimliğini kaybetmek istemiyordu bu yüzden kartı son derece gizli bir kutuya koyardı ve aracılarla karşı tarafa gönderirdi. Kutu esas olarak değerli metallerden yapılmıştır, yüzeyi kabartmalı ve oyulmuştur ve iç kısmı bir koku bulutu yayan yüksek kaliteli ipek kumaştan yapılmıştır. Böylece kartvizit göndermek çok nezih hale gelmekteydi. Avrupa ile karşılaştırıldığında, ülkemin erken dönem kartvizit kutuları, metalden sandal ağacına, gül ağacından gergedan derisine kadar malzeme açısından zengindir. Oyma, kakma gibi teknikler de farklıdır ve basit bir kutu harika bir el işçiliğine dönüşür. Ayrıca kutulara ülkemizin tüm tarihini gösteren manzara resimleri ve opera hikayeleri işlenmiştir.

Benzersiz Görünüme Sahip Kartvizitlik Ürettirin

Banka kartları ve kartvizitler için kompakt ve büyük kapasiteli kartlıklar. Yüksek kaliteli malzemelerle minimalist ve özlü bir tasarıma sahiptir. Bu aksesuar otomatik olarak çalışır. Kartı parmağınızla çıkarmaya gerek yok. Bir düğmeye basarak kart alıcıya veya ortağa gönderilir. Bu tür aksesuarların kullanımı çok kolaydır ve az yer kaplar. Üstelik diğer benzer kartlıklara göre çok daha işlevseldir.

Kartvizit kutusunun özelliği, benzersiz baskıdır. Çünkü güzel bir karton kutunun nasıl görünmesi gerektiğine yalnızca siz karar verirsiniz. Kartvizit, müşterilerinizin önünde mükemmel bir sunumdur. Çalışanlar genellikle güzel kartları çekmecelerinde, yüzü yukarı bakacak şekilde masanın üzerinde veya ceplerinde tutarlar. Bireysel şirket tasarımınızla basılmış bir kartvizitlik ile, kartvizitiniz herkesin görmesi için harika bir yerde durur.

Nerede Saklıyorsunuz?

Normal hayatımızda cüzdan için uygundur. Cüzdanınıza sığmayan ya da hayran bakışlarından saklanmayı hak etmeyen çok yaratıcı, standart dışı bir kartvizite sahip oldunuz mu? Bu arada, ofis koltuğunda gururla oturan ve veya misafirlere zarif bir şekilde kartvizit veren herkese benzer bir soru soruyorum. Dağınık kartvizitliklerden veya düz plastik kutulardan kaçınmak için düzgün bir kartvizitlik almak çok kolay. Aslında sen de yaratıcı olabilirsin. Şık bir retro görünüm elde etmek için eski kabloları veya babanızın başka birinin garajından aldığınız göze batmayan kiremit parçalarını kullanabilirsiniz. Tavan arasında eski kayıtları ararsanız, onları ısıtın ve onlara ilginç şekiller verin ve hatta onları dekore edin, retro kartvizitlik için tutucunun iddiasız ama alışılmadık bir versiyonunu elde edersiniz. Ayrıca ormandan kaba şeyler çıkarabilir ve şık hale getirebilirsiniz. Basit ve iddiasız çatal bıçak takımı çok orijinal bir şeye dönüştürülebilir!

Saklamanın pratik ve İşlevsel Yolu

Kişiselleştirilmiş promosyon ürünleri sahiplerinden farklı olarak, bu kurumsal eşantiyonun özel bir beyaz lazerle oyulabilir kapatma yüzeyi vardır. Promosyon hediyeleri için zarif, kişiselleştirilmiş bir kartvizitlik seçtiğinizde, marka bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarmak için işlevsellik ve zarafeti nasıl birleştireceğinizi bileceksiniz.

Kartvizitlerinizi saklamanın pratik ve işlevsel bir yolunu arıyorsanız, bunları deneyebilirsiniz. Kartvizitlerinizi elinizin altında tutmak için benzersiz masa, ceket veya çanta aksesuarlarımızdan birini seçin. Baş harflerle veya metal gümüş şirket logosuyla kişiselleştirin. Yelpazemiz farklı model, stil ve malzeme seçenekleri sunar. İş toplantıları için masa veya cüzdan için pratik, fonksiyonel, zarif cep kartvizitlikleri masanızı veya ev stüdyonuzu kişiselleştirmek için harika bir tercih olacaktır. Kartvizit sahibinin masaüstü konuşan versiyonundan bahsediyoruz.

Hayatınızı ve işinizi en iyi şekilde organize eden bu, stile ve kişiselleştirmeye değer veren herkes için vazgeçilmez bir aksesuardır. Seçeneklerimiz gümüş kaplama veya metal modellerde gelir ve hediye fikrinizi benzersiz kılmak için gravür ile kişiselleştirilebilir. Kişiye özel kartvizitlik, özellikle düğün gibi en önemli etkinliklerde öne çıkmak isteyen erkekler için mükemmel bir hediyedir. Ayrıntılara gösterdiği özeni gösterebileceği belirli bir iş gündemi veya bunun sonucunda ortaya çıkan karmaşıklık. Cep boyutunda kartvizit kutuları gibi günlük aksesuarlar.

Şirket logoları ve çalışan baş harfleri veya isimleri ile kolayca özelleştirilebilir. İş etkinliklerine götürebileceğiniz veya masanızda bulundurabileceğiniz deri, gümüş ve metalden oluşan çok çeşitli kartvizitleri keşfetmek için kataloğumuza göz atın. Mesleğe tutkuyla bağlı olanlar için sürpriz bir hediye olarak düşünüldüğünde mükemmel bir tercihtir.