Promosyon Ajanda

Promosyon Ajanda :

Kişiye Özel veya Toplu Ajanda Sipariş Edin

Promosyon ajanda özellikle yeni bir ürün piyasaya sürdüğünüzde tanıtım aktivitelerinizi medya programları ve teslim tarihlerine göre planlamanız ve rakiplerinizin neler yaptığına dikkat etmeniz gerekiyor. Teslim tarihleri ​​yaklaşırken çalışanlarla sık sık iletişim kurun.

Promosyon Ajanda
Promosyon Ajanda 02

Basılı ajanda üretimi, tüm şirketlerin en popüler promosyon ürünlerinden biridir. Ajandalar farklı boyutlarda yapılabildiği gibi isme özelde üretilebilmektedir.

Yüksek kaliteli, özel yapım ajanda aksesuarlar, günlük kullanım olması için evrensel aksesuarlardır. Büyük ölçekli marka günlüğü üretimi dolayısıyla, büyük şirketler tarafından tercih edilmektedir. Ne de olsa, şirket logolu bir şirket günlüğü, günümüz iş dünyasında etkili ve değerli bir hatıradır. Bu tür promosyon ürünlerinin sipariş üzerine yapılmasını istiyorsanız, ‘Profil’ matbaası ile iletişime geçmenizi öneririz. Markalı takvimler üretiminde bilakis uzmanız. İşte Yapabilecekleriniz: En kısa sürede logolu ucuz bir promosyon takvimi oluşturun. Hepsinden öte markasının siyah beyaz kapağına kayıt olan klasik bir iş aksesuarı ürettirin. logosu ve benzersiz kişiselleştirme ile kişisel bir fotoğraf günlüğü sipariş edin.

Bir günlük sipariş etmek için birkaç kapak türü vardır.

Suni Deri Kapak. 1940’lardan beri var ve başlangıçta ayakkabılarda, araba iç mekanlarında ve döşemelerde kullanılıyordu. Giyim, döşeme ve ürünlerde hem poliüretan hem de polivinil kullanılır, ancak bazı ürünlerin diğerlerinden daha uygun olduğunu belirtmek önemlidir. Yüksek kaliteli çizim için, malzemenin kalınlığının 0,5 mm’yi geçmemesi önemlidir.

Karton Kapak:  Çalışmak için bir zevk olan aranan bir yüzey türü. Bir sipariş verirken, kapakta sert bir köpük tabakasına her ne kadar ihtiyacınız olup olmadığını belirtmeniz gerekir.

Kağıt kapak: Popüler ürün olmasının yanı sıra kaliteli malzemeden üretilmektedir.

Plastik kapak: Düşük maliyet ve iyi kalite ile karakterize edilen bir satış isabeti. Aynı zamanda, plastik kapaklı defterler halkalar üzerinde toplanır ve uzun süre prezentabl bir görünüm korur.

Promosyon Ajanda

Promosyon Ajanda 03

Promosyon Ajanda 04

Promosyon Ajanda 06

Promosyon Ajanda 05

Promosyon Ajanda 07

Parlak veya Mat Promosyon Ajanda Modelleri

Parlak veya mat laminasyon ile üretimlerimizi yapmaktayız. Zira her şey hayal gücünüze bağlı. Bu durumdan önce, ürünün yanlarını tutan kapaklara lastik bant takabilirsiniz. Ayrıca Ukrayna haritası ve diğer bilgileri içeren bir günlük sipariş edebilirsiniz.

Müşteri ihtiyaçlarını baz alarak buna göre iç ünite imalatı yapmaktayız. Ajanda baskılarımız tarihli veya tarihsiz olarak üretilebilmektedir. Promosyon ajanda da bilhassa tasarım buna bağlıdır. Kağıt da seçebilirsiniz:

En yaygın sayfa boyutları A5 veya A6’dır. Bu tür ajandalar halihazırda taşınmaya uygundur. Sadece klasik dikdörtgen değil, yuvarlak da olabilmektedir. Elbette daha büyük boyutlarda kullanılabilmektedir.

Tarihli bir ajanda yalnızca bir sonraki yıla kadar işlevini sağlar.
Yarım tarih versiyonu da var. Gün ve ay yazılabilirsiniz. Bu yalnızca tam yıl, ay veya günü varsayarak tam tarihler için geçerlidir.

Benzersiz Promosyon Ajanda Sipariş Edin

Özel Günlükler sipariş edebilirsiniz. Mağazanın raflarında farklı boyut ve renklerde günlükler bulunurken, genellikle içleri aynı görünür. Baskı şirketimiz, bireysel tasarımlara sahip ürünler geliştirmeyi teklif ediyor. , kapağı veya iç ünite formatını ve kağıdı seçer. Tasarımı yansıtmak için kendi düzenini geliştirmiştir. Sonuç, benzerlerinden ve rakiplerinden sıyrılan, değerli, kullanışlı ve benzersiz bir baskı ürünüdür.Günlük Üretim siparişi vermeden önce neleri bilmeliyim? Günlüğünüzün kapağına bir resim veya logo eklemek için çeşitli malzeme ve yöntemler vardır.

Folyoda kör kabartma veya her iki seçeneğin kombinasyonu. Deri kılıf, sırtın ilginç bir versiyonu olan Fransız ciltleme ile mevcuttur. COVER Bir gün bir cover ile başlar. Olası uygulama süreçleri: 3DS kaplama, varak kabartma, kör veya tam yüzey, serigrafi, renkli UV baskı. Deri, kadife ve keten dahil olmak üzere farklı renkli doku altında kağıt bazlı ciltleme. Olası uygulamalar: serigrafi (1 veya 2 renk), varak baskı, tam renkli UV baskı. Kapak baskısı veya kapak malzemesinin tüm yüzeyine baskı yaparak benzersiz bir tasarımın keyfini çıkarabilirsiniz. Laminasyon Seçenekleri: Mat veya Parlak Çizilmeye Dayanıklı, Yumuşak Dokulu. Yüksek kaliteli kişiselleştirme, hediye hakkında iyi bir izlenimin anahtarıdır.

Bunlardan en önemlilerinden biri de marka logosu ve baskı uygulama teknolojisidir.

Özel bir matris aracılığıyla şablon baskı yöntemi, hem ürünün tüm yüzeyine hem de malzemenin en küçük alanlarına harika tasarım fikirleri uygulamanıza olanak tanır.
UV baskı, görüntü günlüklerinizi markalamanın hem en hızlı ve en etkili yollarından biridir.
Oysaki UV baskı, karmaşık çizimlerden gerçek fotoğraflara kadar tam renkli görüntüler içeren kapaklar oluşturmanıza olanak tanır.
Sipariş vermek için randevu takvimleri yazdırırsanız, kapakları veya iç üniteleri kişiselleştirmek için birçok ek hizmete ihtiyacınız olacaktır.

Özel bir promosyon ajanda sipariş verirken, markanızın logosunu kapakta görmek isteyebilirsiniz.

Sayfaları yenilikçi bir malzemeden üretilmektedir. Taş kağıttan yapılmaktadır. Zeminli Reklam olarak doğal, çevre dostu bir görünüm veren jüt benzeri malzemeden yapılmıştır. Bu tür kağıtların yapılması için hamur veya su gerekmez, bu nedenle çevre dostudur. Defter, ortasında metal bir plaka bulunan şık bir kauçuk kapağa sahiptir veya gravür için mükemmeldir. Tercihinize bağlı olarak, günlük bir programa veya haftalık bir programa – not defterine sahip olabilirsiniz. Yıl boyunca aşınma ve yıpranmayı önleyen karton ve ciltli, deri veya suni deri ile kaplanabilir. Ayrıca bükülebilir, iplikle dikilebilir.

Bireysel tasarımlı promosyon ajanda seçenekleri

  • Bireysel baskı. Farklı bloklar veya kapaklar seçmenize izin veren özel bir baskı türü. Kişiye özel üretilebilmektedir.
  • Logoyu günlüklere kabartma. Bu teknolojinin iki türü vardır – kör kabartma ve folyo damgalama. Bu, ayrıca silinmeye karşı korunan bir renk ve dokulu desen oluşturmanıza olanak tanır.
  • Ultraviyole baskı. Bu yöntem, görüntünün yüksek ayrıntısını elde etmeniz elbette dijital tam renkli bir baskıdır. Teknoloji, renkli logolar ve hikaye çizimleri için mükemmeldir.
  • Kılıf Dikilmesi,
  • Suni Deriler,
  • Keçeli Şeritler,
  • Kılıfın İçinde Cep Olması,
  • Üstten Kapatmak İçin Lastik Bant,
  • Kalemlik, vs.

Kişiye Özel Kurumsal Promosyon Ajanda

Genel anlamda kişiye özel kurumsal ajanda, promosyon ürününü veren kurumun imajını ve saygınlığını ön plana çıkardığı gibi, kurumsal markanın gelişimine de olumlu etki eder. Logo fotoğrafçılığı için kaliteli ve kullanışlı bir aksesuar, uzun vadeli başarılı bilfiil reklam yatırımıdır. markalı logo baskılı aksesuarlar, çalışanlarınız ve müşterileriniz için mükemmel bir hediyedir. İş ortakları veya yatırımcılar için mükemmel bir hediye. Mesela şirketin tüm üst düzey yöneticilerine, logonuzla güzel bir markalı takvim, en popüler promosyon hediyelerinden biridir.

Günlük Kullanıma Promosyon Ajanda Kullanın

Bu tür aksesuarlar günlük kullanım için muhakkak kullanışlı olacaktır. İş adamının imajını ve statüsünü vurgular. İş ortağınıza bir logo günlüğü bağışlamayı seçerek kuruluşunuzun niyetlerinin ciddiyetini genişçe gösterebilirsiniz. Uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği arzumuzu vurguluyoruz.

Teklif, A boyutunda bir günlükten cep formatı A7’ye kadar her cep için zenginleştirilmiştir. Her işadamının birbirinden ayıran şey programdır. Her işadamının birbirinden ayıran şey programdır. Klasik ajandalarda her şeyi “tam donanımlı” olarak sunuyoruz. İsteğiniz üzerine tüm ajanda ve defterleri tek renkli veya renkli baskı ile işaretliyoruz. Farklı boyutlarda, renklerde veya malzemelerde günlükler ve defterler sunuyoruz.

Boyut (A7, A6, A5, A4, A3, ayrı formatlar).
Döşeme malzemeleri (suni deri, gerçek deri, tekstil, plastik, ahşap);
İç döşeme kaplamaları (çizgiler, ızgaralar);
Blok promosyon çıkartmaları.
Debriyaj tipi (sert, yumuşak, yay); iç ünitenin yan tarafının rengi
(beyaz, krem);
delikli köşeler, delikler, lastik bantlar veya iç ceplerin varlığı.
tasarım seçeneği ve aksesuarın tam listesi için yöneticinizle iletişime geçin.

Kurumsal Hayatınızda Mutlaka Promosyon Ajanda Kullanın

Zeminli Reklam olarak Ataşehir’de bireysel bir tasarıma sahip ürünlerinizi üretmeyi teklif ediyoruz. Uzmanlarımız, mevcut fikirleri sonuçlandırmanıza veya isteklerinize göre sıfırdan ilginç bir konsept oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Matbaamızın yöneticileri, talebinizin tüm ayrıntıları da dahil olmak üzere kapağın ve iç ünitenin tasarımı için seçenekleri mümkün olduğunca doğru bir şekilde çalışacak ve bütçe, ürün çeşitliliği veya logo uygulama teknolojisi için en iyi seçeneği sunacaktır.

Her zaman masanızda olan veya her yere götürülen bir ürün üzerinde logonuzu, şirket adınızı veya özel sloganınızı doğrudan hedef kitlenize sunmanın harika bir yoludur. Kişisel bir mesaj yazdırmak istiyorsanız arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye.