Küp Bloknot

İşletmenizi Potansiyel Müşterilere Tanıtmak için Küp Bloknot Ucuz ve Akılda Kalıcı Bir Yoldur

Küp Bloknot her masa da muhakkak olması gereken bir pazarlama ürünüdür. Renkli yapışkan notlar veya küp bloknotlarınızın kabının yan tarafına konumlandırarak logonuzu ön plana çıkarın. Ofis, ev, okul ve diğer yerler için en etkili ve kullanışlı üründür. Ambalajın kenarındaki veya kağıt üzerine fligran şeklinde logonun görünürlüğü kullanışlılıktan ödün vermeden maksimum okunabilirlik sağlar. Çoğu zaman meşgul olan insanlar için bir dizi yapışkan not her zaman yararlıdır. Notlarınızı kolayca görebileceğiniz bir duvara veya başka bir yere asın.

İşletmenizi promosyon ürünleri ile görünürlüğünü artırabilirsiniz. Müşterilerinizden olumlu geri bildirimlerini görebilirsiniz. Cirolarınız artacak ve mutlu müşterileriniz olacaktır. Ayrıca bloknotlar uygun fiyatlı özel ürünlerden biridir. Bu ürün çok yönlüdür ve iş dünyasında sayısız kullanım için uygundur.

Küp Bloknot 01
Küp Bloknot 02

Herhangi bir masaya eğlence ve renk katmak için kullanışlı bir üründür. Küp bloknot kullanarak masanızı renklendirin

Markanızın özellikle daha uzun süre akıllarda kalmasını sağlayacak uygun maliyetli bir pazarlama ürünü mü arıyorsunuz ? Küp bloknot mükemmel bir seçimdir. Potansiyel müşterileriniz büyük ihtimalle günlük olarak defter kullanıyor ve şüphesiz elinizdeki tek basılı reklam ürünü küp bloknot. Kesinlikle mesaj içeren bir promosyon notunun değeri abartılamaz. Ama işletmeler, şirket bilgilerini özellikle defterlerinde rahatça görüntüleyerek yeni müşteriler kazanıyor ve mevcut müşterilerini geliştiriyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli bloknot türleri elbette vardır. Yapışkan notlar, pazarlama bütçenizin görünürlüğünü herşeyden önce en üst düzeye çıkarır. Her biri harika bir pazarlama aracı oluşturan farklı boyutlarda farklı türde defterler mevcuttur.

Küp Bloknot

Küp Bloknot 03

Küp Bloknot 04

Küp Bloknot 06

Küp Bloknot 05

Küp Bloknot 07

Küp Bloknot Neden Önemli

Müşterilerinize doğrudan gözden kaçan basit bir e-posta göndermek yerine, onları mutlu edebilirsiniz. Bir kurumsal zarfa broşür ve el ilanlarınızla birlikte özel bir not defteri koyun. Elbette, nakliye biraz daha pahalı olabilir. Ancak alıcılar “hantal” paketi fark edecek ve içinde ne olduğunu görmek için hemen açacaktır.

Not defterleri, müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz üzerinde elbette kalıcı bir izlenim bırakır. Reklam arası kim olduğunuzu temsil eder. Cesur renkler şirket logonuzu tamamlayacak mı? Defterler için mevcut olan birçok tasarıma muhakkak göz atın. Her halükarda sektörünüze mükemmel şekilde uyan ve pazarlama aracınızı müşterileriniz için daha da çekici kılan bir grafik vardır. Küp bloknotlar, bir sonraki konferansınız, ticari fuarınız, okulunuz veya toplantınız için mükemmel bir promosyon hediyesi olabilir. Kurumsal kimlik paketine ek olarak kullanılabilmektedir. Logolu bir küp bloknot defteri sipariş edin ve müşterinizin masasında mini bir reklam panosu oluşturun.

Her Zaman Küp Bloknot Ürünlerini Mükemmel Bir Sunum Olarak Kullanın!

Özel Post-it küpleri, markanız adına bir izlenim bırakmanın eğlenceli ve unutulmaz bir yoludur. İster küçük bir işletme olun, ister hızla büyüyen bir işletme. Amacınız sadece aile etkinliklerinizi tanıtmakta olabilir. Yaratıcı yollar arıyor olun, baskılı küp bloknot ürünlerimiz her şekil, boyut ve renkte size gelebilmektedir.

Teşekkür ederiz hizmetinizi kullanan veya ürününüzü satın alan müşterilere gönderilen teşekkür notları için özel bir not defteri ekleyin. Minnettarlığı ifade etmek dolayısıyla, iş başarısının ayrılmaz bir parçasıdır. Küp bloknot defter, müşterileriniz ile arayı bozmadan minnettarlığınızı ifade etmenin muhakkak çok ucuz bir yoludur. Ticaret fuarı İnsanların şirketinizin adını hatırlamasını istediğinizde ticari fuarlarda, iş fuarlarında ve diğer büyük etkinliklerde kişisel bir not defteri yerleştirin. Özellikle toplu olarak satın aldığınızda daha da ucuzdurlar ve etkinliğinize gidip gelmek çok kolaydır. Katılımcılarınız bu ücretsiz ürünleri çok sevecek çünkü defterler mağazanın her yerinde. Şirketiniz böyle kullanışlı bir ürün sağladığı için hatırlanacaktır.

Küp Bloknot Akıllı, Uygun Maliyetli Promosyon Ürünleri ile Markanızın Öne Çıkmasını Sağlayın!

Ödüller hayır kurumları genellikle sizinki gibi işletmelerden ödüller için bağış ister. Bağış yapmayı tercih ederseniz, hediye paketinize özel not defterlerimizden birini ekleyin, böylece veren kişi markanızı hayırsever bağışınızla bağdaştırabilir.

Şirketiniz, katılımcıların bir masada oturduğu bir öğle yemeği veya seminere sponsor oluyor veya ev sahipliği yapıyorsa, masa ayarının bir parçası olarak özel küp bloknotlar kullanın. Küp bloknotlar genelde etkinlik sırasında dağıtılmaktadır. Kullanılacak ve elbette herkesçe kullanılabilen bir üründür. Ayrıldığında geride bırakılmayacaktır. Pazarlama çalışmalarınızda markanıza özel üretilen küp bloknot defter ile rakiplerinizin arasından sıyrılma fırsatını kesinlikle kaçırmayın. Bu promosyon ürünleri işletmenize göre özel üretilebilmektedir. Marka bilinirliğinizi artırmak için bilakis sıklıkla kullanılmaktadır.

Markanızı Farklılaştırmak İçin Özel Küp Bloknot

Markanıza özel olarak üretilen bloknotlar, önemli ofis ürünlerindendir. Şirketiniz veya kurumsal imajınız için özel olarak tasarlanan küp bloknotlar hatırlatmalar için oldukça pratik bir üründür. Bloknotlar, farkındalığı artırmak için logonuzu veya promosyon mesajınızı müşterilere gösterir.

Tasarımdan kağıda ve sayfa sayısına kadar her şeyi seçin. Bırakın Zeminli Reklam ekibimiz buna ilaveten hiçbir ekstra ücret almadan mükemmel renk, tasarım ve düzeni bulmanıza yardımcı olsun. Müşterilerimize tasarımdan teslimata kadar mükemmel bir deneyim sunmaya kararlıyız.

Ofislerin Olmaz Olmazı Küp Bloknot

Ofisin olmazsa olmazı küp bloknot ve yapışkan notlar. Fikirleri, görevleri veya insanları, reklam küplerini veya reklam afişlerini, şirketleri, markaları vb. işaretlemek için kullanışlıdır. Reklam için harika bir iletişim aracı arıyorsanız elbette mükemmel bir üründür. Zeminli Reklam, ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli reklam blokları veya yapışkan notlar sunar. Adınızı, şirket adınızı, logolarınızı, ifadelerinizi, şekillerinizi veya daha fazlasını kullanabilirsiniz. Şirketinizi ve etkinliklerinizi daha etkili bir şekilde tanıtmak için markanıza özel küp bloknotlarınızı kullanmayı muhakkak deneyin. Post-it’lerinizi iş arkadaşlarınıza (iş konseyleri, müşteriler, belediyeler, veya dernekler gibi) sunun. Promosyon ürünleri uzmanı Zeminli Reklam, tüm şehirlerinde markanıza özel küp bloknotlar veya yapışkan notlar satmaktadır. Ayrıca hızlı ve çalışkan bir lojistik ekibimiz mevcuttur. Şüphesiz bulunduğunuz yere bakılmaksızın tüm siparişlerin hızlı bir şekilde teslimatını sağlamaktayız.

Birçok renk ve stilde kişiselleştirilmiş promosyon kalem

Bir defter, temel ofis malzemelerinden biridir. Hepimiz onları o kadar çok kullanıyoruz ki, icat edilmeden önce ofisin nasıl olduğunu hayal etmek bile zor. Bir not göndermek isteseniz bile, küp bloknotlar bunu çok kolaylaştırır. Bunları eşantiyon olarak vermenin harika yanı, onlara sahip olsanız bile herkesin her zaman daha fazlasını kullanabilmesidir.

Genelde 10x10cm Kare 90 Gr. Kağıda Küp Bloknot Üretimi Yapılmaktadır

Küp bloknot ofislerde muhakkak masanızın vazgeçilmezidir. Kullanım kolaylığı, estetik yapısı veya pratikliği açısından harika bir üründür. Zeminli Reklam‘da renkler, logolar veya tüm kağıt dokularında özelleştirebileceğiniz kağıt küpler bulabilirsiniz. Bir ürün stili seçin ve tasarımınızı baskı için bize gönderin. Özel kağıt küp blok defterlerimizin özellikleri onları dayanıklı ve çok yönlü kılar. Genellikle 10 x 10cm kare olarak üretilmektedir. Kağıt 90 gr ağırlığındadır ve düzdür. Standart beyaz, boyasız malzemeden yapılmıştır. Baskı kalitesi elbette çok iyidir. Mükemmel blok notları üretmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Uzun bir sisteme giriş yapmanıza gerek yok, yeni ve heyecan verici bir fikri hayata geçirmek için sadece bir sayfa kağıt ve yaratıcı fikirler yeterli. Bazen müşterilerimiz ürünlerimizle ne kadar yaratıcı olabildikleri konusunda bizi şaşırtıyor!

Bireysel Küp Bloknot Defterler Her Masada Harika Görünür ve İşletmenizin Sürekli Bir Hatırlatıcısıdır

promosyon ürünlerinin işiniz için çok yönlü ve özelleştirilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, özel post-it küplerinize baskı yaparak birden fazla ürünü tanıtmanıza olanak tanıyan yapışkan küp not defterleri sunuyoruz. Kendi yapışkan not küplerinizi oluşturmak ve işletmenizi öne çıkaracak şekilde özelleştirmek için çok çeşitli boyutlar, baskılar ve kağıt renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, markanızı öne çıkarmak için logo tasarımlı kişiselleştirilmiş post-it küpleri için yaprak baskılı veya yaprak baskısız hizmet sunuyoruz. Müşterileriniz ve personelleriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için ihtiyacınız olan yapışkan küp bloknotları sağlamak için Zeminli Reklam‘a güvenin.

Müşterilerimize tasarımdan teslimata kadar mükemmel bir deneyim sunmaya kararlıyız. Bu, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli, benzersiz küp bloknotlar anlamına gelmektedir. Toplu olarak satın alın ve baskılı reklam küplerinde daha da fazla tasarruf edin. Ne kadar çok satın alırsanız indirim o kadar artar. Üzerinde bulunan rakamların değişebileceğini unutmayın ve bizimle iletişime geçin.