Promosyon Powerbank

Modern Tasarlanan Promosyon Powerbank Modelleri

Promosyon powerbank mobil ortama geçiş yapan bir dünyada, yerde promosyon amaçlı kişiselleştirilmiş bir güç bankası, insanların takdir ettiği bir hediyedir. Bu şarj bankaları markalarıyla, alıcınız bir telefon, tablet veya başka bir USB cihazını priz olmadan bağlayabilir ve şarj edebilir. Bunları çalışanlara ve müşterilere vererek, logonuzun sık sık görülmesini sağlayabilir ve kuruluşunuzu şaşırtıcı derecede düşük bir maliyetle sergileyebilirsiniz.

Günümüzde teknolojiye, özellikle de cep telefonlarımıza çok bağımlıyız. Ayrıca, her zaman hareket halindeyiz. Bulunduğunuz yerde gezinmek, iş için önemli bir e-posta yazmak veya o önemli telefon görüşmesini beklemek için akıllı telefonunuzu kullandığınızda şarjınızın bitmesi ciddi sorunlara neden olabilir.

Promosyon Powerbank 02
Promosyon Powerbank 01

Marka bilinirliğinizi artıran promosyon powerbank tasarlayın.

Markanızı özel güç bankalarında tanıyın. Bu pratik ürün, birisinin telefonunu şarj etmesi gerektiğinde şirketinizle güçlü bir bağ oluşturur. Kişisel telefon şarj cihazlarınızı logonuz, şirket adınız veya resimlerinizle süsleyin ve bunları ekibiniz için promosyon veya hediye olarak kullanın. Kendi özel yükleyicilerinizi yaratmaya hazır mısınız? Sezgisel tasarım stüdyosuyla dakikalar içinde kolayca profesyonel görünümlü özel telefon şarj cihazları oluşturabilirsiniz. Basitçe logonuzu yükleyin veya grafik ve metin gibi özel öğelerimizi kullanarak şablonunuzu sıfırdan oluşturun. Yardım eli uzatmak isterseniz tasarım ekibimizle bile iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon powerbank özel telefon şarj cihazları, teknoloji şirketleri, iletişim işletmeleri ve ofis ürünleri tedarikçileri için mükemmel bir iyi promosyon ürünüdür. Aynı zamanda telefonunu, tabletini veya MP3 çalarını tam güçte en iyi durumda tutmak isteyen herkes için mükemmeldir. Bu özel mobil şarj cihazlarıyla, hareket halindeyken akıllı telefonunuzu yakınınızda bir priz olmadan şarj edebilirsiniz. Bu özel olarak tasarlanmış güç bankaları, işletmenizin tam anlamıyla tanıtımını yapabilir ve tanıtım ihtiyaçlarınızı her yerde ve her yerde karşılayabilir ve aşabilir.

Promosyon Powerbank

Promosyon Powerbank 03

Promosyon Powerbank 04

Promosyon Powerbank 06

Promosyon Powerbank 05

Promosyon Powerbank 07

Her İşe Uygun Promosyon Kalem Modelleri

Promosyonlu güç bankaları, pili boşaldığında telefonunuza ikinci bir şans verir. Bu pil paketleri, telefonunu iş veya eğlence için kullanan herkes için pratik eşantiyonlardır. Şirketinizin logosunu güç bankalarının üzerine yazın. En iyi müşterilerinize ve fuar standına gelen ziyaretçilerine dağıtın. İşletmeniz teknoloji endüstrisinde olsun ya da olmasın, logo işlemeli bir USB pil bankasını kaçırmazsınız. Harika görünen ve kullanımı kolay özel güç bankaları arasından seçim yapmak muhakkak çok zordur. Bu taşınabilir powerbanklerin; tabletleri, telefonları ve diğer elektronik cihazları şarj edebileceğini unutmayın. Burada uygun fiyatlı cep telefonu güç bankalarının en iyi kaynağını bulduk

Kişiselleştirilmiş güç bankaları, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Ancak tasarımları ne olursa olsun, nerede olursanız olun farketmiyor. Telefonunuzun piline ihtiyaç duyduğu desteği verirken şirket logonuzu öne çıkarırlar. Zeminli Reklam promosyon ürünlerinin deneyimli bir tedarikçisi olarak, programınızın her zaman esnek olmayabileceğini ve etkinliklerin ve ticari fuarların sizi korkutabileceğini anlıyoruz. Ekspres teslimatlı, gravürlü UK güç bankası Postayla, şirketinizin tasarımıyla markalanmış ve sadece 8 saat. Örneğin, Express 2600mAh tüplü güç bankası çok rekabetçi bir fiyata hızlı bir şekilde gönderilir ve ideal bir son dakika eşantiyonu sağlayan çok yönlü bir pencere kutusuyla birlikte gelir. Mevcut kampanyada önceliğiniz fiyat ise, çoğu bütçeye uygun firma logonuz baskılı promosyon powerbanklarımız mevcuttur. Uygun maliyetli 8 saatlik ekspres kartlı telefon şarj cihazımız, hareket halindeyken kolay taşınabilirlik için ince ve hafif bir tasarıma sahiptir. 50 yapraktan tam renkli çıktı alabilirsiniz.

Bir Akıllı Telefon Kaç Miliamper Kullanır?

Akıllı telefonlar tipik olarak 2000 ila 3000 miliamper saat aralığında bir pile sahiptir. Kesin bir sayım elde etmek için bir iPhone veya Android kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır.

Her iki durumda da, güç bankanız veya taşınabilir şarj cihazınızı düşünelim. Cihazınıza özgü miliamper sayısına eşit veya daha yüksek bir kapasiteye sahip olmalıdır. Bu bir akıllı telefonsa, 2000 ile 3000 mAh arasında olacaktır.

Promosyon Powerbank Cihazları Nasıl Çalışır?

Bir şarj cihazı amperaj, voltaj ve watt sayesinde çalışır. Bu ölçü birimleri, cihazınızın ne kadar sürede hızlı şarj olacağını gösterir. Şarja giden basıncı ve ne kadar enerji üretildiğini veya harcandığını belirlemektedir.

Lise fizik dersinden örnekleyelim, aklınızda bulundurmak isteyeceğiniz formül budur.

Watt = Amper x Volt

Her şarj cihazı, amper ve volt cinsinden kendisiyle ilişkilendirilmiş belirli bir çıkışa ve girişe sahiptir. Sonuçta çok daha hızlı şarj olacağından, daha yüksek giriş, çıkışa sahip bir tane aramak istiyorsunuz. Sonuçta, taşınabilir şarj cihazınız ne kadar fazla watt doldurursa, şarj o kadar hızlı olur.

Promosyon Powerbank Cihazlarının Ömrü Ne Kadardır?

Powerbankler 18 ay ile 3 yıl arasında kullanım ömrüne sahiptir. Siz ürününüzü ne kadar az kullanırsanız o kadar uzun süre çalışır. Bu nedenle kesinlikle ihtiyacınız olmadıkça powebank cihazınızı fişte bırakmayın.

Ticari fuarlarda ve diğer etkinliklerde ücretsiz olarak dağıtılan taşınabilir şarj cihazlarını veya powerbankleri görürsünüz. Ancak size en yakın elektronik mağazasından da ucuza alabilirsiniz. Kullandığınız ürünün kısa devre yapması ihtimaline karşı yedek bulundurmanız akıllıca bir fikir olabilir.

Her Sektöre Uygun Promosyon Powerbank Modelleri

Markalı güç bankaları veya taşınabilir telefon şarj cihazları, son yıllarda giderek daha popüler kurumsal hediyeler haline gelmektedir. İster hızlı teslim edilen, tam renkli baskılı, kazımalı kişiselleştirilmiş güç bankalarına ihtiyacınız olsun, ister tasarımda biraz farklı bir şeyin peşinde olun, marka gereksinimlerinize uygun bir şeyimiz olduğundan eminiz. Türkiye’de hanelerin %95’inden fazlasının cep telefonuna sahip olmasıyla, promosyonel güç bankaları, pazarlama kampanyanız için mutlaka bulunması gereken açık ara popüler ve pratik yatırımlardır.

Kullanılabilirlikleri ve farklı modellerin çekici tasarımları, şirket logonuzun Türkiye’de daha uzun süre ve en iyi fiyatlarla birinci sınıf ekranda kalmasını sağlamaya yardımcı olur. Promosyon powerbank modellerimiz en çok satan ürünlerimizden biri olarak bilinmektedir. Müşterilerimiz tarafından test edildi ve çok beğenildi.

Uygun Fiyatlı Promosyon Powerbank Modelleri

Promosyon amaçlı güç bankaları, cep telefonlarının pili bittiğinde onlara ikinci bir şans verir! Şirketinizin adını telefon güç bankalarına yazın ve en iyi müşterilerinize veya ticari fuarlarda stant ziyaretçilerinize dağıtın. Uygun fiyatlı cep telefonu güç bankaları için en iyi kaynağı burada buldunuz. İşletmeniz teknoloji endüstrisinde olsun ya da olmasın, logonuzun basıldığı USB pil gruplarını kaçırmazsınız. Bu şarj edilebilir pil takımları, cep telefonuna iş veya kişisel kullanım için güvenen herkes için çok pratik bir promosyon hediyesidir. O kadar çok güzel görünümlü ve kullanımı kolay özel güç bankası sunuyoruz ki, hangisini sipariş etmek istediğinizi seçmekte zorlanabilirsiniz. Bu taşınabilir güç kaynaklarının tabletleri ve diğer elektronik cihazları da şarj edebildiğini unutmayın. 

Seyehatlerinizde Yanınızdan Ayırmayacağınız Promosyon Powerbank Modelleri

Promosyon powerbank ile promosyon ürünlerindeki yelpazenizi ‘dolu’ tutun. Bu popüler promosyon ürünleri, dahili pillerinden bir USB bağlantı noktası aracılığıyla güç sağlar. Hareket halindeyken, uzun bir uçuşta veya tren yolculuğunda kendinizi düşünün. USB cihazlarını şarj etmek için bu mükemmel ürünlerin verdiği avantajları kaçırmayın. Sezgisel stüdyomuzu kullanarak şirket logonuzu, sloganınızı veya mesajınızı ekleyin. Bu şık güç bankasını güvenilir bir yol arkadaşına dönüştürün. Evrensel çekiciliğiyle, özel güç bankaları ve taşınabilir şarj cihazları herkes tarafından beğeniliyor! Bu, telefonlarının veya tabletlerinin pil ömrünün %10’a ulaştığı andan daha fazlası olamaz! Unutulmamalıdır ki elde taşınan medya cihazlarını kullanan herkes potansiyel bir satış fırsatıdır. Markanızın üzerine basılı powerbankleri, işletmenize büyük bir hedef pazarı sağlar! 

Promosyon kampanyalarınızı şık görünümlü alüminyum promosyon powerbank ile güçlendirin. Bu kişiselleştirilmiş güç bankası, herhangi bir çantaya kolayca sığar. Aynı anda iki cihazı şarj edebilir. Dahası, daha fazla rahatlık için bir şarj kablosuyla birlikte gelir. Eserinize son rötuşları eklerken herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, tasarım uzmanlarımıza her zaman ulaşabilirsiniz.