Promosyon Defter

Müşterilerinize veya Personellerinize Özel Promosyon Defter Tasarlayın

Promosyon defter şirketinizin logosuyla bir not defteri yapmak kesinlikle akıllıca bir karardır. Ucuz veya oldukça etkili bir tanıtım aracı ve müşterilerinizi etkilemenin harika bir yoludur. Promosyon defterleri çalışanlarınıza verdiğinizde hatta bu fonksiyonel ve şık bir defter ise ofiste gözünüz sadece logonuzda olsun. Ayrıca organizasyonu ciddiye alan müşteriler için harika bir hediyedir. Stil, boyut, renk veya malzeme çeşitliliğimiz, bir sonraki reklam kampanyanızı başlatmak için tam olarak ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar! Potansiyel müşterileriniz, şirket logonuzun belirgin bir şekilde sergilendiği bir promosyon defter taşıyabilirler. Ayrıca bu harika bir şey.

promosyon defter modelleri -02
promosyon defter modelleri

Özenle ürettiğimiz promosyon defter modellerini birlikte inceleyelim. Bir çok renk, model, kapak tasarımları mevcuttur. Promosyon defterlerin hangi aşamalardan geçtiğine birlikte göz atalım.

Promosyon defter kaliteli baskıya sahip, şık veya çekici bir tasarıma sahip olmalı. Ayrıca kullanım amacına uygun olmalıdır. Defter yapmanın en uygun yolu ofset baskıdır. Dijital baskı ile güzel sonuçlar alınabilmektedir. Serigrafi, zengin, canlı renkler veren kapaklar oluşturmak için harikadır. Tüm bu baskı işlemleri, özelleştiril tasarımların, şirket renklerinin ve sembollerinin kullanımına izin verir. Promosyon defter kullanılabilirliğe ek olarak, onu güzel ve sahibinin gözünde hoş hale getirmek için son işlem de gereklidir. Örneğin, kapağı farklı folyo türleri mevcuttur. Kabartılabilir veya kör kabartma uygulanabilmektedir. Kapakta kesimli figür ifadelidir ve laminasyon işlemi kapağa parlak bir görünüm kazandırmanın yanı sıra aşınma direnci gibi koruma da sağlar.

Promosyon defter markalı not defterleri, logonuzun ve şirketinizin uzun vadeli görünürlüğü için elbette harikadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerde ciltli veya karton kapaklı versiyonları bulunan markalı defterlerimiz, yeniden satış ürünleri ve promosyonel hediyeler için mükemmeldir. Fakat bu en iyisi mi? Promosyon notları popülerdir ve müşteriler pazarlama hedeflerini analiz etmek için zaman zaman bunları seçerler. Özel baskılı defter evrensel bir çekiciliğe sahiptir. Lise öğrencilerinden yüksek profilli yöneticilere kadar herkes için harika bir kurumsal hediyedir. Promosyon defter ister şirket genelindeki toplantılar için pratik hediyelerdir. Bilakis müşterilerle yüz yüze bulunduğunuz etkinliklerde anlamlı bir etki yaratan markalı ürünler arıyor olun. Gelgelelim en çok satan A5 defterlerimiz her bütçeye uygun yumuşak kapaklı modellerimizdir.

Promosyon Defter

promosyon defter modelleri -04

promosyon defter modelleri -03

promosyon defter modelleri -07

promosyon defter modelleri -05

promosyon defter modelleri -06

Logonuzun Üzerinde Olduğu Özel Hazırlanan Promosyon Defterler Çalışanlarınıza Ekstra Profesyonellik Katar

Özel not defterleri, çalışanlarınız veya müşterileriniz için en iyi kurumsal hediyelerden biridir. Günlük, alışveriş listesi, hızlı notlar almak için veya daha fazlası olarak kullanın. Promosyon defter siparişlerinizde (adetli olanlarda) özel seçeneklerimiz mevcuttur. Yumuşak kapaklı, ciltli veya spiralli olmak üzere çeşitli stillerde üretebilmekteyiz. Çevre üzerindeki etkinizi en aza indirmek için doğa dostu en iyi markalardan bazılarınında olduğu seçeneklerimizde var. Şüphesiz markalı promosyon defter ve tanıtım günlükleri işinizi düzenli tutar. Çalışanlarınıza işlevsel ve şık kurumsal defterleri verirken ofiste tüm gözler logonuzda olacaktır. Ayrıca düzenleme konusunda ciddileşmek isteyen müşteriler için harika hediyelerdir.

Geniş stil, boyut, renk veya malzeme seçeneklerimiz, bir sonraki kampanyanızı başlatmak için tam olarak ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar! Markanızın üzerinde basılı olduğu promosyon defter modelleri, çalışanlarınıza ekstra profesyonellik dokunuşu vermenin elbette harika bir yoludur. Böylelikle bir dahaki sefere potansiyel müşterilerle buluştuklarında, üzerinde şirket logonuzun belirgin olduğu bir defter taşıyabilirler. Küçük ayrıntılar önemlidir ve Zeminli Reklam sizi topyekun işten kurtarır. Etkinlik veya fuarlarda promosyon çantalarında defter, kalem ve dergi dağıtın. Herhangi bir okul veya üniversite kitabevinde satılabilecek mükemmel bir aksesuardır. Alıcılar bunları isterler. Toplantılarda, derslerde veya masalarında fikirlerini not almak için kullanıyorlar sonuçta. Farkındalık yaratarak kuruluşunuzu düşünüyorlar. Harika promosyon defter ve günlüklere ihtiyacınız olduğunda, Zeminli Reklam size yardımcı olacak deneyimli promosyon ürünü uzmanlarına sahiptir. Buna başlamak için bugün bize ulaşın veya web sitemiz üzerinden sipariş verin.

Daha Renkli Promosyon Defter Modelleri

En çok satan promosyonel defterler gibi markaların A5 defterleri, kurumsal renk uyumu için özel renk kaplamaları ile çok değerli veya yumuşak dizüstü bilgisayar kılıfları sunar. Daha renkli, bir defter arıyorsanız, A5 promosyon defter modellerimize göz atın. Logolu kurumsal defterler harika ürünlerdir. Müşterilerinize veya hedef kitlenize göndermek isteyen pazarlamacılar için mükemmel ürünlerdir. Dahası fazla etki için, kalemli bir promosyon not defteri düşünün. Şirket ürünleri söz konusu olduğunda, ekibiniz tüm şirket içi ve yüz yüze müşteri toplantıları için yararlı basılı şirket notları bulacaktır. Markalı not defterlerinden bazı örneklere size göstermek isteriz. Sizin için bir defter göndermek üzere ekibinizle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

Promosyon Defter Markanızın Büyümesine ve Potansiyel Müşterilerinizi Artırır

Promosyon ürünleri, marka bilinirliği oluşturmak için harika ürünlerdir. İnsanlar işyerlerinin marka değerini artırmak için bu tarz promosyon ürünlerini evde, ofiste ya da kollarına takarak sunabiliyor. Sunduğunuz her ürün, işletmeniz için tanıtım niteliğindedir. Markanızın varlığının devam etmesine ve potansiyel müşteri büyümesine yol açar ve marka bilinirliğini artırır. Promosyon defter modelleri bazı kategoriler sağlık, giyim, teknoloji, rozetler, gözlük, ofis malzemeleri ve yaşam tarzını içerir. Bu öğeler, sadık müşterilere ödül olarak, ekibinizin sıkı çalışmasını ödüllendirmek için kurumsal hediyeler olarak veya genel halka verilebilir. En iyi kurumsal fiyatları mı arıyorsunuz? Müşterilerinize ve çalışanlarınıza zamanı şık bir şekilde takip edebilmeleri için yeni bir saat hediye etmeyi düşünün.

Promosyon Defter Popüler Bir Ürünüdür. Çeşitli Boyutlarda Ürettirilebilmektedir

Defterler kendimizi organize etmemize ve önemli bilgileri unutmamıza yardımcı oluyor. Müşterilerinizin veya çalışanlarınızın net bir vizyona sahip olmasını sağlayın. Kampanya ürünü olarak defter modellerimizden hediye edebilirsiniz. İşletmeniz için doğru olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Birçok kapak süsleme modelimiz ile kapağa reklam motifinizi yerleştirebilirsiniz. İstenirse promosyon defter modellerinde kişiye özel reklam sayfaları da kullanabilirsiniz. Kapağın önüne ve arkasına gizli kabartma kullanarak çeşitli reklamlar uygulanabilir. Defterinizin ne renk olması gerektiğini ve hangi reklam teması olması gerektiği konusunda size yardımcı olabiliriz. O zaman lütfen bugün bizimle iletişime geçin, tabi yaratıcı fikirlerinizi de duymak isteriz! İşimizi özenle yapıyor, sunduğumuz yüksek kaliteli baskı teknikleri ve uygun fiyatlarla müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Promosyon defter popülerdir çünkü özelleştirilebilirler. A5 defterleri, A6 markalı defterler ve hatta şirket defter ve kalem setleri ile değer katmak için çeşitli boyutlarda gelirler. Çevre dostu, geri dönüştürülmüş defterler iyi bir seçimdir.
Bu promosyon ürünlerinin çok yönlülüğü ve geniş baskı alanı, marka tanınırlığı ve profesyonel imaj söz konusu olduğunda önemlidir. En ince ayrıntısına kadar kişiselleştirmeye olanak sağlar. Ayrıca, fiyatlar büyük farklılıklar gösterir, bu nedenle pazarlama bütçeniz ne olursa olsun, defterin uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

En Çok Bilinen Promosyon Defter Modelleri Moleskine ve CIAK Modelleridir

Günümüzde şirket logolu defterler promosyon ürünleri olarak giderek daha fazla kullanılmaktadır. Defterin bir süs değil, gerçek bir ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde defterlerin şirket reklamı için kullanılması tamamen haklıdır. Elbette promosyon defter modelleri herhangi bir kırtasiye veya mağazalardan satın alınabilir. Ancak çok az insan şık sembollere sahip güzel ve çekici bir defteri hediye olarak almayı veya kullanmayı reddeder. Bu sayede defterler, ortaklar ve müşteriler için yalnızca bir ilgi simgesi olmakla kalmaz. Aynı zamanda notu sunan kişi tarafından dağıtılan bir reklam aracı görevi görür.

Defterler boş sayfaları olan kitaplardır. Her türlü not ve açıklamaları toplamak için kullanılır. Örneğin, kitapçık olarak ciltlenmiş ve zımbalama aygıtıyla veya zımbalama aygıtı olmadan yapıştırılmış, ciltlenmiş veya zımbalanmış gevşek sayfaları düşünün. Promosyon defter yapılarımız çizgili, kareli ve tamamen boş sayfalardır. En iyi bilinen not defteri formatları Moleskine ve CIAK’dır. Defterler; bilgisayarlar ve gelişmiş teknolojik cihazlar çağında dahi her türlü not alma için paha biçilmez bir araçtır. Defterler genellikle promosyon ürünleri olarak kullanılmaktadır. Bu amaçla birçok firma, üzerinde logosu bulunan defterler kullanmaktadır.

Promosyon Defter Modelleri İşte, Okulda, Fuarlar Her Yerde Sıklıkla Kullanılan Ürünlerdir

Defterler hemen hemen her kitleye hitap ederler. Ders notlarından yönetim kurulu toplantılarına kadar promosyon defter kullanılabilmektedir. Hedef kitleniz ister üniversite öğrencileri ister yüksek profilli yöneticiler olsun. Promosyon defterlerin, ticaret fuarları veya tüketici fuarları gibi birçok alanda dağıtımı vardır. Müşteri odaklı etkinlikler için harika hediyeler olacağını size garanti edebiliriz. A5 veya daha büyük not defterlerimizin çoğunu içerir. Okul çantalarından evrak çantalarına kadar her şeyi sığdırmak için ideal boyuttadırlar. Böylece alışveriş yapan insanlar onu her yere götürebilirler. Nasıl kullanırsanız kullanın, markalı defterler işinizi müşterilerinizin ve müşterilerinizin ellerinde (ve kalplerinde!) tutar. Şimdi çözüm nedir? İşletmeniz için tutarlı marka bilinirliği ve tekrar tekrar kullanılabilecek pratik promosyon defterler ürettirin.

Promosyon Defter Çok Kullanışlı Promosyonel Ürünlerdir

Defterler çok kullanışlı ve faydalı eşantiyonlardır. Şirket içerisinde birçok yerde defter kullanılmaktadır. İş günü boyunca dikkate alınması gereken çok şey var. Bu tür reklam kanalları, diğer şirketlerin logolarını bastığı şirketler tarafından çok sık kullanılmaktadır. Promosyon hediyelerine ek olarak, şirketler elbette yerel kırtasiye mağazalarından veya çevrimiçi mağazalardan defter satın alabilirler. Promosyon defterlerinden farklı olarak firmalar bu defterleri promosyon amaçlı kullanabilir ve üzerine logolarını yazdırabilirler. Defterler arasında özellikle Moleskine formundaki promosyonel hediyelik ürünler arasında popülerdir. Bu defterler, 20. yüzyılın ikinci yarısında Paris’in sanat ve edebiyat ortamında geliştirildi.

Fikir toplamak, toplantıların içeriğini yazmak veya hızlı bir eskiz yapmak. Logolu promosyon defter, günlük işlerde sıkı bir şekilde kullanımına kök salmıştır. Yüksek kaliteli bireysel baskılı not defterlerimiz, kendinizi müşterilere sunmak için doğru çerçeveyi sağlar. Farklı formatlar, içerikler ve kapaklar arasından seçim yapabilirsiniz. Önemli olan sizin ve müşterilerinizin zevkidir.

Promosyon Defter Yatırımının Meyvelerini Uzun Vadede Toplarsınız

Bu ürünlere yapılan yatırımın meyvelerini uzun vadede alabilirsiniz. Bu harika not defterleri, yeni bir müşteri tabanı çekmenize ve işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, markalı promosyon defter oluşturarak, rakiplerinize ve müşterilerinize, bu kadar yüksek kaliteli promosyon baskıları oluşturmaya gücünüz yettiği için saygı duyulduğunuzu gösterebilirsiniz.

Firma Logonuzun Yer Aldığı Özel Promosyon Defter Düzenli Kullanılmaktadır

Bir not, promosyon amaçlı hatıraların en popüler türlerinden biridir. Logolu bir ürün, yöneticinin yanında sıradan bir ofis çalışanının da masaüstünde görülebilir. Promosyon defter, mevcut bağlantılara ek olarak ortaklar ve müşterilerle yapılan toplantıları, spor salonu ziyaretlerinin zamanlarını vb. içerir. Markalarının bilinirliğini ve kalıcılığını artırmak isteyen kuruluşlar, çeşitli yıldönümlerinde hediye olarak logolu ürünleri kullanmaktadır. Bunları müşterilere teslim ederek minimum yatırımla istenen sonuca ulaşabilirsiniz.

Firma logonuzun yer aldığı özel promosyon defter modelleri düzenli olarak kullanılmaktadır. Müşterilerinize verdiğiniz iş notları, toplantı notları, proje notları vb. için kullanılır. Defterler gibi pratik eşantiyonlar en az bir yıl sürer. Basılı defterlerin çoğunda en az 80 sayfa kağıt bulunur. Promosyon defterlerimizin kullanım ömrü markalı kalem serimizde olduğu gibi çok uzundur. Logonuzla markalanmış şirket promosyon ürünleri, örneğin: harika görünümlü baskılı defterler, marka bilinirliğini tüm ofiste yayar.

Promosyon Defter Her Yerde Kullanılıyor

Reklamlar ihtiyatlı bir şekilde yerleştirilebililir ve aşırı baskı olmadan hedef grup temsilcilerine nazikçe iletilebilir. Çünkü promosyon defterler her yerde kullanılıyor. Defterler sadece çeşitli şirketlerin çalışanları tarafından değil, öğrenciler ve ev hanımları tarafından da kullanılmaktadır. Şirketinizin imajını günün 2 saati oluşturmak için bize katılın. Bir promosyon defter için akılda kalıcı olması, dikkat çekmesi çok önemlidir. Markanızla gerçekten örtüşmesi için elbette en azından öne çıkması ve kurumsal kimliğinize uygun olması gerekir. Bu nedenle, bu tür ürünlerin tasarımına özel önem verilmektedir. Bir reklam aracı olarak harika ürünlerdir. Hızlı bir şekilde görünümünü kaybeden ucuz iç filmlerin veya kaplamaların kullanılması kabul edilemez.

Estetik, elbette öznel bir kavramdır. Ancak çok sayıda renk veya alacalı kombinasyona izin vermeyin. Kapağa açıkça saldırgan görüntüler yerleştirme kabul edilemez. Örneğin markanız adına zaten bilinen yaratıcı yetenekleri göstermenize ihtiyaç yoktur. Promosyon defter dağıtımında hedef kitle genel olarak 50 yaş ve üzeri iş adamlarıdır. Müşterinizi özelleştirin ve baskı tasarımı ihtiyaçlarını tahmin etmeye çalışın. Şirket kültürünüze uygun. Kendinizi sadece logonuzu kapağa koymakla sınırlamak zorunda değilsiniz. Sloganınızı ve diğer önemli şirket unsurlarını not defterinize yazın. Hatalardan kaçınmak için tasarım ve baskı geliştirmeyi deneyimli profesyonellerimize bırakın!

Yaygın Kullanılan Promosyon Defter Boyutları A4, A5, A6’dır

Şirket logonuzla bir promosyon defter oluşturmam ve yazdırmam gerekiyor… Reklam kitapları kaliteli, şık ve ilgi çekici tasarımlarla basılmalıdır. Not Defteri – Adı, İngilizce blok notu, blok ilişkilendirme, blok, not kaydından gelir.

Yaygın promosyon defter boyutlarımız A6, A5 ve A4 ‘tür. Pratik ve çok yönlü olduklarından, böyle bir not defterini müşteri görüşmeleri, şirket eğitimleri veya seminerler için her zaman elinizin altında olduğu için yanınızda taşıyabilirsiniz. Düşük adetli defterler dijital olarak basılır ve büyük partiler ofset baskı kullanılarak basılır. Kaplamalı parlak ve mat kağıtlara not baskısı ve baskıdan sonra ek kapak kaplamaları sunuyoruz. Laminasyon (mat ve parlak), folyo damgalama (gümüş, altın), kısmi UV boyama.

Promosyon Defter İş Ortakları ve Şirket Çalışanların Dağıtılabilmektedir

Not defterleri ve diğer kırtasiye malzemeleri (kalemler, kurşun kalemler vb.) genellikle iş ortakları ve şirket müşterileri için mükemmel bir hediyedir. Bu durumda promosyon defter şirket logonuzu, iletişim bilgilerinizi veya diğer markaları içerebilir (ve içermelidir). O zaman not defteri yalnızca bir hediye ve bir bilgi deposu değil, aynı zamanda şirketiniz hakkında mükemmel bir reklam bilgileri taşıyıcısı haline gelir.

Güzel ve şık bir defter daha etkili bir tanıtım aracıdır. İster ofiste, hareket halinde, yolda, ister bir toplantıda veya seminerde olun, önemli bilgileri kaydetmek için küçük, kullanışlı bir not defterine ihtiyacınız vardır. İnsanlar genellikle defterlerinden bir sayfa veya sayfalar koparır, üzerlerine bilgi yazar ve bunları başkalarına verir. Logonuz promosyon defter sayfasına basıldığında, şirketiniz için gizli bir reklam da görecekler!

Başarılı promosyonlar için kendi markanız adına promosyon kalem ürettirin

Özellikle toplantılarda her zaman yazı vardır. Yine de not almak için çok kullanışlı bir promosyon defter arıyoruz. Orta boy A4 -A5’i seviyoruz. Her iki formatın hayranlarının da heyecanlanmasına olanak tanıyor. Bu defterleri kendi işinize uyarlamanın birçok yolu var. Ayraçları, lastik bandı ve kalem halkasını da istediğiniz renkte özelleştirebilirsiniz. Kabartmaları dikkatli bir şekilde yapılmıştır. En az 250 nüsha cilt ile şirketiniz için gerçekten zarif bir defter ürettirebilirsiniz. Bu defterler en çok iş toplantılarında müşterilere dağıtılmak, çalışanların şirket içinde kullanması mümkündür. İşe yeni başlayan çalışanlara hoş geldin hediyesi olarak verilebilmektedir.