Promosyon Kalem

Pazarlama Hedeflerinize Uygun Promosyon Kalem Seçenekleri

Promosyon kalemler; ticari fuarlar ve ofisler için harika hediyelerdir. Bilinirliği arttırır ve firma için yeni satış fırsatları yaratır. En çok satan promosyon kalem çeşitlerimiz arasında plastik kalemler, metal kalemler, kurşun kalemler ve fosforlu kalemler bulunmaktadır. Maksimum etki için özel tasarladığınız ürünler ile dağıtın veya kampanyalarınızda kullanın.


İşinizi, okulunuzu, hayır kurumunuzu veya bağış toplama etkinliğinizi tanıtmak için harika bir yoldur. Promosyon kalemler, bilinirliği arttırır ve firma için yeni satış fırsatları yaratır.

Logo baskılı kalemlerden oluşan geniş ürün yelpazemiz her kitle tarafından kullanılabilmektedir. Şirket logonuzu promosyon kalemleriyle ilişkilendirmek, kampanyanızın itibarını otomatik olarak artırabilmektedir. Gravür, spot renkli ve tam renkli baskı dahil olmak üzere çok çeşitli baskı seçeneklerimiz mevcuttur. İşiniz için mükemmel markalı kalemleri özel olarak oluşturmanıza olanak tanıyan seçeneklerimiz mevcut. Promosyon kalem ister markalı bir metal kalem ister promosyon kalemi seçin, eksik olan tek şey markanızdır! Bunu birlikte gerçekleştirebiliriz ve bu kitleniz için mükemmel bir eşantiyona sahip olduğunuz anlamına gelir.

Birçok şirket, şirket ürünlerini, hizmetlerini ve marka tanıtımını yapmak için bilhassa kurumsal logolu kalemler kullanır. Zeminli Reklam olarak öyleyse anahtar olan, orijinal alıcının çok ötesine seyahat etme yetenekleridir. Şirket kalemleri, en çok ihtiyacınız olduğunda kaybolabiliyor. Bunu fark ettiyseniz, kalemlerin yeni potansiyel müşterilere bir mesaj taşıyabileceğini takdir edeceksiniz. Bir sokak promosyonu düşünelim. Matbaanın ürettiği broşürlerin aksine promosyon kalemleri, en yakın çöp kutusunda bulamazsınız. Her ne kadar en kaliteli ve en pahalı ürünler olsa dahi.

Promosyon Kalem

Her İşe Uygun Promosyon Kalem Modelleri

En çok satan kıvrımlı kalemimiz yıllardır pazara hakim olmuştur ve müşterilerin mutlak favorisi olmaya devam etmektedir. Basılı kalemler neden bu kadar popüler? Küçük, hafif veya taşıması kolay olan promosyon kalemler, şirketinizin logosunu müşterilerinize ulaştırmanın en uygun maliyetli yollarından biridir. Özelleştirilmiş promosyon kalem ürünleri ortalama dokuz ay boyunca saklanır, bu da onları uzun vadede halka açık hale getirir ve işletmenize daha fazla değer sağlar.

Promosyon kalem modelleri; plastik ve metal seçenekleriyle her bütçeye özel kalemler bulunmaktadır. Daha klasik markalı kalemlerden biraz farklı bir seçenek arıyorsanız, profesyonel ve yenilikçi kalemler arasından seçim yapabilirsiniz. Maksimum etki için bilhassa promosyon kaleminizi şirketinizin renkleriyle eşleşecek şekilde koordine edin. Bu, bütçeyi zorlamayan ürünler ısmarlama eşantiyon isteyen işletmeler için harika bir seçenektir.

Logolu kalemler zaman içinde pazarlamanın en iyi dostu olduğunu kanıtlamıştır. Promosyon kalemler hediyelik eşya olarak daha çok algılanarak tanınmaktadır. Logolu kurumsal kalemler birçok kullanım alanı mevcuttur. Toplantılardan sonra sunum olarak verilmekte, fuar, seminer ve konferanslarda dağıtılmaktadır. Sık kullanımları sayesinde, logolu kalemler şirketinizin marka değerini gizli bir şekilde hatırlatır. Logonuzu promosyon kalemlerinin üzerine tasarlanması insan için akılda kalıcığı ve algılanma olasılığı oldukça yüksek olacaktır.

Promosyon kalem üretiminde tek taraflı baskıdan tam sarmal baskıya çok çeşitli ısmarlama baskı seçenekleri sunuyoruz. Böylece daha iyi marka bilinci oluşturmak için promosyon kalem kullanımanız firmanız için mükemmel tercih olacaktır. Hatta en son makine ve teknolojiye yatırım yaparak promosyon sektörünün ön saflarında yer alıyoruz.

UltraHD baskı teknolojisini kullanarak, canlı tam renkli olarak kişiselleştirilebilen benzersiz kalemler sunabiliyoruz. Ayrıca seçkin metal kalemler üzerinde hassas lazer kazıma da yapabiliyoruz. Bu eşsiz markalama tekniği, özel eşantiyonlar ve lüks iş hediyeleri için mükemmel, göz alıcı ve gerçekten profesyonel bir görünüm sunmaktadır.

Promosyon kalem marka bilinirliğini artırmanın harika bir yoludur

İşletmenizi tanıtmak için bilhassa özel baskılı promosyon kalemler kullanmanın birçok faydası vardır.
Örneğin birileri kalem istediğinde çoğu insan o kalemi düşünmeden verir! Neticede o kalem uzaklaşabilir ve başka bir konumda görülebilir. Üzerinde logonuzun bulunduğundan emin olun markanız tanınmaya başlıyor.

Birçok renk ve stilde kişiselleştirilmiş promosyon kalem

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kalem markasıyla karar vermek elbette zor olabilir. Hangi kalemi alacağınıza karar verirken iki temel kategori vardır: Plastik veya metal. Plastik tükenmez kalemler tamamıyla en ucuz seçenek ve en popüler promosyon hediyesidir. Binlerce renk, stil ve mürekkep seçeneği ile promosyon ürünleri pazarının temelini oluştururlar.

Lüks bir şekilde oyulmuş metal kalemler, özel günler, müşteriler için kurumsal hediyeler, şirket yıldönümleri veya çalışanların tanınması için uygundur. Yazma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, promosyon kalem markanın bir şekilde görünmesini sağlar.

Başarılı promosyonlar için kendi markanız adına promosyon kalem ürettirin

Promosyon kalemler; pazarlama etkinlikleri, ticari fuarlar ve promosyonlar için mükemmel bir promosyon hediyesidir. Hayırsever bağış toplamadan tüketici ve kurumsal bilinçlendirme girişimlerine kadar, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun markalı ürünlerimiz olduğundan eminiz.

Genelde metal kalemler plastik kalemlerden daha pahalıdır, ancak ağırlık ve statü bakımından farklılık gösterirler. Metal kalemler ticaret fuarlarında nadiren görülür. Ayrıca bu tür kalemler toplantılarda ve müşterilere ve ortaklara hediye etmek amacıyla olarak kullanılır. Bilhassa farklı bütçeler için çok çeşitli metal kalemleri stoktan sipariş edilebilirsiniz.